Kolejny Imladris w randze Polconu

1 minuta czytania

imladris

Organizatorzy konwentu "Imladris: Krakowski weekend z fantastyką" z dumą donoszą, iż najnowsza edycja doczekała się statusu Polconu, a więc będzie kontynuacją najstarszej imprezy, podczas której każdego roku wyłaniani są laureaci nagrody im. Janusza A. Zajdla.

Choć Polcon w samej swojej naturze ma charakter wędrowny, a więc odbywa się zawsze w innym miejscu, to w 2022 roku powody do zadowolenia będą mieli fani fantastyki z Krakowa i okolic, bowiem dawna stolica będzie gościć nie tylko znakomitych gości, ale także stanie się miejscem ogłoszenia zwycięzcy nagrody im. Janusza A. Zajdla. Co ciekawe, sam Imladris jest jedynie o trzy lata "młodszy" od Polconu, jednak stolica Małopolski gościła tę imprezę wcześniej tylko raz i to dwadzieścia lat temu.

Póki co jednak trudno mówić o programie imprezy, bowiem najnowsza, jubileuszowa edycja odbędzie się w dniach 11-13 listopada 2022 roku, jednak podczas weekendu zawsze pojawiali się nie tylko twórcy samej fantastyki, ale także przedstawiciele Krakowa, bowiem miasto udziela Imladrisowi finansowego wsparcia.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...