Oficjalna zapowiedź serialu o Groocie

1 minuta czytania

oficjalna zapowiedź serialu o groocie

Tworzenie seriali rozbudowujących uniwersum jakichś filmów bądź na odwrót nie jest w żadnym razie niczym nowym. Poza tym Marvel w ostatnich latach niewątpliwie może pochwalić się kilkoma kasowymi hitami. Tak więc ogłoszenie o tworzeniu serialu powiązanego ze "Strażnikami Galaktyki" nie była aż tak niezwykła. Faktem jednak jest, iż do tej pory wiadomości na temat produkcji były dość ograniczone. Nadszedł jednak czas, by to zmienić.

Zgodnie z podanymi wiadomościami serial o tytule "I Am Groot" ma mieć swoją premierę na platformie Disney+ już 10 sierpnia. Zapowiedzi towarzyszyła też urocza grafika. Informacje na temat fabuły są dość ograniczone poza faktem, iż mamy być świadkami dorastania Baby Groota. W sprawie liczby odcinków jesteśmy skazani tylko na domysły, jako że platforma ta idzie śladami zwykłej telewizji i ma udostępniać nowy odcinek raz na tydzień, różniąc się tym od polityki stosowanej przez Netfliksa.

Z innych przekazów wiemy tyle, że mamy być świadkami przygód Groota przed wydarzeniami ze "Strażników Galaktyki". Głos drzewnego przyjaciela ma nadal podkładać Vin Diesel, ale nie wiadomo nic o pojawieniu się jego najbliższych towarzyszy. Nie ma też żadnych informacji na temat planowania polskiego dubbingu (tu postać tę podkładał dotąd Robert Jarociński). Oryginalny post na tweeterze można znaleźć tutaj.

oficjalna zapowiedź serialu o groocie

Źródło: planetagracza.pl

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...