wampir_maskarada

Hrabstwo Harrow: Węże - Hrabstwo Harrow #3

Hrabstwo Harrow: Węże
Ocena użytkowników
6 Średnia z 1 ocen
Twoja ocena

WITAJCIE W HRABSTWIE HARROW...

Bezskóry Chłopiec próbuje zrozumieć tajemnicę swojej przeszłości, Emmy prowadzi śledztwo w sprawie nawiedzonego domu, a mieszkańcom pobliskiego miasteczka zagraża plaga węży. Tylko Bernice jest w stanie przeciwstawić się gadziemu złu, ale czy wyruszając na spotkanie z tajemniczą Lovey Belfont, nie narazi się na coś znacznie gorszego?

W tym tomie znajdują się zeszyty #9–12 opowieści grozy z południa USA, opowiedzianej przez Cullena Bunna, scenarzystę Szóstego rewolweru, i cudownie zilustrowanej przez Tylera Crooka (BBPO)!


Czytelników czeka zajmujące widowisko z płonącymi szkieletami, ciężarnym drzewem i chłopcem bez skóry. To wyśmienita makabryczna opowieść pełna folkloru Południa Stanów Zjednoczonych”.

- Paste Magazine

Hrabstwo Harrow pozostaje najlepszą serią komiksową na rynku. Cullen Bunn i Tyler Crook doskonale się uzupełniają. Uwielbiają pracować nad tą opowieścią, a ich pasję tworzenia widać na każdej planszy”.

- Multiversity Comics

Tak właśnie powinien wyglądać dobry komiks grozy. Jest zabawny, przerażający i oczywiście skłania do głębszych przemyśleń”.

- Comic Bastards

Recenzja Czytaj całą recenzję »

Trzeci tom "Hrabstwa Harrow" składa się z trzech historii. Stwierdzenie, które teraz padnie, jest być może trochę na wyrost, ale komiks przypomina formą antologię. W pierwszym zeszycie bliżej poznajemy przyjaciela Emmy, Bezskórego Chłopca. Wprowadzona zostaje także nowa postać – możliwy antagonista na przyszłe odsłony. W drugim i trzecim zeszycie wraz z Bernice odkrywamy tajemnicę wiedźmy panującej nad wężami, a w czwartym główna bohaterka serii próbuje rozwiązać sprawę nawiedzonego... czytaj dalej...

Komiksy z cyklu

 • Hrabstwo Harrow: Niezliczone duchy
  #1 Hrabstwo Harrow: Niezliczone duchy
 • Hrabstwo Harrow: Siostry
  #2 Hrabstwo Harrow: Siostry
 • Hrabstwo Harrow: Rodzina
  #4 Hrabstwo Harrow: Rodzina
 • Hrabstwo Harrow: Porzucony
  #5 Hrabstwo Harrow: Porzucony
 • Hrabstwo Harrow: Inna Magia
  #6 Hrabstwo Harrow: Inna Magia
 • Hrabstwo Harrow: Nadchodzą mroczne czasy
  #7 Hrabstwo Harrow: Nadchodzą mroczne czasy
Wczytywanie...