riese
Guild Wars: Nightfall

Na ten weekend ANet przygotowała kolejny event w świecie sieciowej gry Guild Wars.

guild warsguild wars

Od piątku, od godziny 21.00, korzystając z odpowiednich kapliczek w Elonie będzie można zdobywać podwójne punkty do tytułów Niosącego Światło oraz Słonecznych Włóczni. Event nie dotyczy sytuacji oddania wypełnionej książki do Adepta Szeptów w Świątyni Tajemnic lub Kapitana Ahkenchu w Twierdzy Słonecznych Włóczni.

Event zakończy się, tradycyjnie, w poniedziałek, o 8:59 czasu środkowoeuropejskiego.

Guild Wars: Nightfall

Event w Guild Wars

Dodał: , · Komentarzy: 0

ArenaNet przygotowała kolejny weekendowy event dla graczy Guild Wars. Od dziś aż do niedzieli z ciał naszych wrogów wypadać będą kawałki dyniowego ciasta, które po zjedzeniu znacznie zwiększają naszą efektywność w walce, oraz buteleczki jabłkowego cydru, które rozweselą naszą cyfrową postać (zarazem dobijając jej punktów w tytule Drunkard).

Guild Wars: Nightfall

Start GuildWars Nightfall!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Długo oczekiwana trzecia część GuildWars wystartowała! Dziś dokładnie o godzinie 9:01 ruszyły serwery gry. Swoje postacie z poprzednich części GW można bez problemu przetransportować do Nightfalla wykonując specjalne zadanie. Elona czeka na bohaterów...

Oprócz tego w grze zaczyna się event związany z Haloween. Miasta Lion's Arch oraz Kamadan zaroiły się od dyń i duchów. W czasie tego wydarzenia będzie można spotkać Szalonego Króla, brać udział w zabawach oraz zdobyć unikalne przedmioty.

Guild Wars: Nightfall

Klucze GW: Nightfall dostępne

Dodał: , · Komentarzy: 0

Ci, którzy zamówili Guild Wars: Nightfall w sklepie gram.pl, w zakładce Moje Zamówienia mogą otrzymać swój klucz pre-orderowy, który udostępnia dwie unikalne bronie dla dwóch nowych klas (Derwisza i Paragona) oraz dodatkowe miejsce na postać.

Guild Wars: Nightfall

Event w GuildWars

Dodał: , · Komentarzy: 0

Dzisiaj o godzinie 14 zaczął się oczekiwany GuildWars Nightfall World Preview Event. Przez weekend każdy będzie mógł przetestować trzecią część tego świetnego MMORPG-a. Mamy przyjemność zaprezentować wam 12 cieplutkich screenshotów z gry. Obiecujemy też następne już jutro!

  • 1 strona
Wczytywanie...