Opowieści z Karczmy

1 minuta czytania

Informacja prasowa

Tylko nieliczni potrafią opowiadać.
Jeżeli tak mówisz, to kłamiesz.
A skoro kłamiesz, to opowiadasz.
Zatem rozdaj karty i zacznij.
opowieści z karczmy, logo

Opowieści z Karczmy to gra towarzyska dla dwóch i więcej osób, polegająca na budowaniu historii za pomocą kart. Powstała, by w łatwy sposób rozbudzić w tobie naturalną potrzebę tworzenia opowieści. Potrzebę, która od zarania dziejów tkwi w każdym z nas.

Twórcą gry jest Jacek "Darken" Gołębiowski, autor Przetrwaliście zagładę, odpowiedzialny za wydanie w Polsce TSoY (The Shadow of Yesterday). Jednak tym razem, nie jest w tym wszystkim sam.

Producentem wykonawczym gry jest Michał "Puszon" Stachyra, właściciel Kuźni Gier i marki Gry Na Zamówienie, autor kilkunastu gier planszowych i karcianych (m.in. Wiedźmin PGK,Inwigilacja luksusowa czy Piraci 2ed), producent kilku kolejnych (m.in. RPG Wolsung,Alcatraz: the Scapegoat czy seria Wiochmen).

Współproducentem gry jest także Maciej "lucek" Sabat – autor i tłumacz RPGów, współtwórca Wolsunga - pierwszego polskiego RPGa, który z sukcesem został opublikowany w USA. Jednym słowem Geekozaur.pl daje Opowieściom z Karczmy znak jakości.

Łącząc swoje długoletnie doświadczenie wspólnie przygotowali dla Was grę, w którą bawić się można nawet w kilkanaście osób, razem budując ciekawe historie.

Premiera gry odbędzie się lada moment – 8 listopada, na Ogólnopolskim Festiwalu Fantastyki Falkon. Tam też możecie spodziewać się prezentacji i pokazów gry. Już wkrótce ruszy przedsprzedaż Opowieści z Karczmy, lecz wcześniej zdążycie się z nią dobrze zapoznać dzięki serii krótkich filmów promocyjnych. Planowana cena gry to 29,90 zł.

Wydawcą gry jest Wydawnictwo Gindie, producentem: Gry Na Zamówienie, zaś za oprawę graficzną odpowiada Radosław Jaszczuk, autor ilustracji m.in. do Wolsunga, Veto czy gier planszowych Ryzykanci: Koleje Fortuny czy Sigismundus Augustus.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...