dziki_lad

Grimd Dawn później niż planowano

1 minuta czytania

Grim Dawn to mroczny hack'n'slash z elementami RPG od studia Crate Entertainment. Tamtejsi pracownicy to prawdziwi weterani, odpowiadający między innymi za cenionego "Titan Questa". Kiedy dowiemy się, czy ich nowa gra dorówna tamtemu klasykowi? Niestety, później niż pierwotnie planowano.

grim dawn

Twórcy w oficjalnym oświadczeniu poinformowali, że wersja alfa Grim Dawn została udostępniona klika miesięcy później niż zakładali. Przypomnę, że zagrać w nią może każdy, kto przeznaczył na produkcję co najmniej 50 dolarów. Dodali również, że niedotrzymanie terminów wynika z wielu czynników, do których nie należy fakt, iż obsuwy są ostatnio w modzie.

Jednakże nie ma się co martwić – fundusze są wydawane z rozwagą, więc budżet na razie się nie wyczerpał i według szacunków powinien wystarczyć do ukończenia gry. Wśród powodów opóźnienia podano między innymi dodanie rzeczy, których wcześniej nie planowano, a także... narodziny dziecka założyciela studia, Arthura Bruno.

W tym roku na pewno jednak pojawi się wersja beta Grim Dawn. A co z pełną? Najprędzej na początku przyszłego roku. ktoś czeka z niecierpliwością?

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...