riese

Pierwszy teaser szóstego sezonu Gry o Tron

Już się nie mogliście doczekać, co? Po bardzo krwawym piątym sezonie serialu, przychodzi czas na sezon szósty! Jaki będzie? Czego możemy się spodziewać? Cóż, z teasera tego się nie dowiemy, ale i tak warto oglądnąć! Filmik w rozszerzeniu newsa, jak również kilka informacji na temat tego, co do tej pory wiemy o najnowszym sezonie. News nie zawiera spoilerów.

gra o tron, logo

I jak się podoba? Dużo nie pokazuje, ale w końcu to tylko teaser. Co wiemy o sezonie szóstym? Na pewno to, że żadnego z odcinków nie wyreżyseruje Martin, który oświadczył, że skupia się na dokończeniu "Wichrów zimy" (taaa, jasne, hehe).

książę harry

Kolejna informacja, do serialu powraca Hodor! Razem z Branem i Meerą Reeds oczywiście. Co zresztą ma odzwierciedlenie pod koniec teasera. Chodzą też plotki, że jakąś poboczną rolę w serialu zagra Ed Sheeran a nawet książę Harry!

Zmienia się też kostiumograf, April Ferry zastąpi projektantkę strojów wszystkich poprzednich sezonów – Michele Clapton. Czy wpłynie to na jakość charakteryzacji postaci? A jeśli tak – pozytywnie czy negatywnie? Dowiemy się już w kwietniu.

Z innych rzeczy: smoki urosną, kobiety wypięknieją, Inni będą jeszcze zimniejsi, Mur ciągle będzie się bronić, zobaczymy masę nowych postaci.

I jak? Czekacie z niecierpliwością?

Komentarze

0
·
Po tym teaserze wiem, że nic wiem

SPOILER
Ale podejrzewam, że Jon wróci, da sobie spokój z Nocną Strażą i powalczy o swoje w Westeros, a wtedy będziemy mieli kogoś, komu warto kibicować.

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...