Wyczekują nadejścia herosa, który skieruje światło na mroczne tajemnice ich świata...

1 minuta czytania

final fantasy, ffxi, abyssea

Pomimo pewnych problemów z Final Fantasy XIV, Square Enix nie zapomina o swoim poprzednim dziecku – Final Fantasy XI. Po entuzjastycznym przyjęciu przez społeczność graczy dwóch poprzednich mini-dodatków – Scars of Abyssea oraz Vision of Abyssea – przyszła kolej na ostatnią odsłonę, a mianowicie Heroes of Abyssea. Na oficjalnej stronie rozszerzenie zostało przedstawione w taki sposób:

Cisze szepty donoszą o pojawieniu się nowych Otchłannych Paszczy, które po raz kolejny zwabiają poszukiwaczy przygód do rozdartego świata Abyssea...

Tam też rozpętała się rozpaczliwa wojna. Pospolita grupa uciekinierów pozostawiona na nieprzyjaznych ziemiach granicznych walczy o przeżycie z potępionymi czartami i samym gniewem krainy.

Mieszkańcy wciąż wyczekują nadejścia herosa, który skieruje światło na mroczne tajemnice ich świata i uratuje od zniszczenia.

Czy ty staniesz się tym czempionem...?

Dodatek wprowadza również Imperialne Pancerze będące spuścizną po dawnych czempionach krainy oraz gargantuiczne istoty zagrażające tubylcom. Pakiet można zamówić już teraz, ale będzie on dopiero aktywny 6 grudnia po zaktualizowaniu gry.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...