Powstanie sequel "Alicji w Krainie Czarów"

Walt Disney wreszcie zgodził się na kontynuację Alicji w Krainie Czarów, filmu, który w 2010 roku podbił kina na całym świecie. Czy i tym razem okaże się przebojem?

alicja w krainie czarów

Wielbiciele "Alicji w Krainie Czarów" mogą być zadowoleni, bo scenariusz sequela napisze Linda Woolverton, autorka fabuły pierwszej części. Walt Disney ogłosił oficjalnie, że podpisał z nią kontrakt, ale nie wiadomo, czy film wyreżyseruje Tim Burton, a wśród aktorów znajdą się Johnny Depp, Mia Wasikowska, Helena Bonham Carter czy Anne Hathaway. Miejmy nadzieję, że tak się stanie, bo "Alicja w Krainie Czarów 2" bez gwiazd z pierwszej części, nie będzie tym samym filmem.

Komentarze

0
·

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik krzyslewy dnia sobota, 8 grudnia 2012, 14:23 napisał

Walt Disney wreszcie zgodził się na kontynuację "Alicji w Krainie Czarów", filmu, który w 2010 roku podbił kina na całym świecie. Czy i tym razem okaże się przebojem?

Chyba kasowym przebojem - bo tego filmu nie dało się zwyczajnie zdzierżyć.. Ale teraz będę mądrzejsza, na seguel to się już na pewno nie wybiorę do kina.
0
·
Nie wiem, czy jest tu pole do posiadania nadziei. Gwiazdy poprzedniej części w dużej mierze zawiodły, najbardziej zaś największa z nich - reżyser. Proponuję również Harry'ego Pottera 9 i Dzieci z Bulerbyn 2, podobny poziom koncepcji.
0
Gość_niewidzialna* ·
nie wiem jak wy ale ja sie ciesze, że powstanie kolejna część. Ale oby wystapił JOhny Depp, świetnie wcielił sie w role szalonego kapelusznika i bez watpienia to bedzie hit, tak jak cześć 1.
0
·
Jak się pierwszej nie dało oglądać to z tym...

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...