Fantasmazuria 2017 pod patronatem medialnym Game Exe!

1 minuta czytania

Z nieskrywaną przyjemnością informujemy, że Game Exe objęło swoim patronatem medialnym imprezę Fantasmazuria 2017. Wydarzenie, które odbędzie się w dniach 16-18 czerwca 2017 roku na terenie Centrum Targowo-Konferencyjnego w Ostródzie, organizowane jest przez miłośników szeroko pojętej fantastyki dla pasjonatów wspomnianego gatunku.

fantasmazuria

"Fantasmazuria ma na celu jednoczenie fanów fantasy, zarówno miłośników literatury, jak i gier fabularnych RPG, gier planszowych, karcianych i bitewnych. Na imprezie będziecie mogli spotkać się z autorami książek, wysłuchać wielu ciekawych prelekcji, wziąć udział w panelach dyskusyjnych, pograć w gry oraz wygrać fantastyczne nagrody w licznych konkursach. Oprócz tego będzie czekało na Was wiele stoisk z ciekawymi gadżetami i produktami."

Swój udział w imprezie potwierdziły już takie persony jak Jakub Ćwiek, Rafał Dębski, Michał Gołkowski, Wiktor Noczkin czy Ilona Myszkowska. Wniosek jest oczywisty – Was również nie może tam zabraknąć. Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie na jego oficjalnej stronie oraz na mordoksięgu. To, co? Do zobaczenia!

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...