Wystartował Falkon 2017

1 minuta czytania

Już dziś rozpoczął się XVIII Festiwal Fantastyki Falkon na terenie Targów Lublin. Aż do niedzieli będziemy mogli uczestniczyć w dwunastu blokach programowych oraz porozmawiać z każdym z zaproszonych gości, wśród których nie zabrakło znanych nazwisk.

falkon 2017

Fani fantastyki powinni zajrzeć do Lublina, gdzie dziś o 15.00 rozpoczął się kolejny Falkon. Przygotowano wiele bloków programowych dla uczestników, jak też przyjechali zaproszeni goście. Wśród nich m.in Andrzej Pilipiuk (laureat Zajdla i Nautiliusa), Marcin Przybyłek (znany z serii "Gamedec") czy Aneta Jadowska (autorka książek o wiedźmie z Torunia – Dorze Wilk).

Organizatorzy chwalą się, że w poprzedniej edycji imprezy udział wzięło ponad 9500 uczestników. Tegoroczny Falkon to ponad 600 punktów programu, na które składają się ciekawe spotkania z krajowymi i zagranicznymi autorami, prelekcje i panele dyskusyjne, konkursy, warsztaty i wystawy czy stoiska handlowe. Pojawi się także blok e-sportu, który reklamuje się jako największe gamingowe wydarzenie na Lubelszczyźnie.

Jeśli planujecie odwiedziny w Lublinie w ten weekend, to nie zapomnijcie zajrzeć na teren tamtejszych Targów. Falkon zakończy się w niedzielę o godzinie 16.00.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...