Falkon 2009

Informacja prasowa

Nie dasz rady dojechać na Falkon? Rozchorowałeś się? Jesteś poza granicami Polski? Nadal możesz uczestniczyć w konwencie! Podobnie jak rok temu Telewizja Interaktywna ITTV będzie transmitować na żywo wydarzenia z jednego z bloków programowych Falkonu.

Program znajdziecie na stronie konwentu. Transmisję możecie oglądać i komentować na czacie pod tym adresem. Jeżeli nie będziecie mogli cały dzień siedzieć przy komputerze zawsze możecie obejrzeć przekaz dla telefonów komórkowych.

Falkon 2009

Informacja prasowa

Jakub Ćwiek, Witold Jabłoński, Marcin Przybyłek, Tomasz Kołodziejczak, Magdalena Kozak, Rafał Kosik i Jerzy Szeja zapraszają na Falkon 2009! Czego trzeba więcej? Filmik z zaproszeniem.

Na stronie Falkonu, w menu Program pojawiła się nowa zakładka “Pobierz pełny program“, pod którą znajdziecie rozpiskę tegorocznych atrakcji. Mamy nadzieję, że jubileuszowy program konwentu przypadnie Wam do gustu.

Na stronie konwentu dostępny jest też program gier bitewnych oraz regulaminy turniejów falkonowych. Warto walczyć, gdyż na zwycięzców czekają trofea od Games Workshop, Urban Mammoth, Pegasus, Grendel, Sklepu Jama i innych oraz m.in. mroczne statuetki ufundowane przez Sponsora Głównego Falkonu 2009 – Monolith Icon.

Falkon 2009

Filmowe zaproszenie na Falkon 2009

Dodał: , · Komentarzy: 0

Informacja prasowa

Ignacy "Trzewik" Trzewiczek, Mateusz "Matti" Zaród, Artur "Garnek" Ganszyniec, John Wick i Maciej "Lucek" Sabat zapraszają na Falkon 2009!

Obejrzyjcie filmowe zaproszenie i jeszcze dziś zaznaczcie piątek 13-go listopada w swoich kalendarzach.

Pamiętajcie: to niegrzecznie nie przyjechać na urodziny…

Falkon 2009

Konkurs na kartkę urodzinową Falkonu

Dodał: , · Komentarzy: 0

Informacja prasowa

Konkurs na kartkę urodzinową

Jak wiecie, Falkon w tym roku obchodzi wyjątkowe urodziny. Po raz dziesiąty odbędzie się w Lublinie, a moc atrakcji przebije wszystkie dotychczasowe konwenty! Z tego względu należą mu się życzenia! Niniejszym ogłaszamy konkurs na najładniejszą, najatrakcyjniejszą i najbardziej pomysłową kartkę urodzinową dla Falkonu 2009.

Każdy może przygotować w dowolnej technice dowolną ilość takich kartek. Do południa, 14 listopada, czyli w falkonową sobotę, możecie do Red Roomu przynosić swoje dzieła. W południe odbędzie się komisyjne otwarcie urny z zebranymi kartkami. Komisja je oceni, a najlepsze, najśliczniejsze i najbardziej oryginalne nagrodzi atrakcyjnymi nagrodami!

Czekamy na Falkonie na Wasze kartki. Będzie się działo...

Falkon 2009

Kolejne wieści z Falkonu

Dodał: , · Komentarzy: 0

Informacja prasowa

Pan Bones miał pełne ręce roboty, która niewiele wspólnego miała z jego fachem, a stary zrzędliwy Profesor Zuovick ciągle jazgotał o czymś nowym. A to, że jakiś bal szykuje z okazji urodzin, a to, że przybędzie trzech innych dziadków z któregoś ważnego stowarzyszenia. Wspominał też coś o jakiejś spelunie na środku pustyni, ale pan Bones w żaden sposób nie był w stanie powiedzieć, co to ma wspólnego z urodzinami – staremu profesorowi najpewniej klepki się w głowie poluzowały od spania do góry nogami u sufitu. Bones nie zadawał zbędnych pytań i po prostu robił swoje. Lubił tego zdziwaczałego tetryka…

LARPy na Falkonie

W imieniu Profesora Zuovicka i Pana Bonesa zapraszamy do zapoznania się z opisami pierwszych zgłoszonych na Falkon LARPów. Czekamy na kolejne propozycje!

Zgłoszenia wysyłajcie mailem [slowik27@o2.pl], do 30 października podając:

  • imię, ksywkę i nazwisko twórcy/twórców LARPa
  • tytuł LARPa
  • krótki opis do informatora
  • ogólny zarys fabuły w kilku zdaniach (do wiadomości organizatorów)
  • liczba osób biorących udział w grze (jeśli to ważne z podziałem na płeć)
  • czas gry (wraz z podsumowaniem)
Falkon 2009

Wieści z Falkonu 2009

Dodał: , · Komentarzy: 0

Informacja prasowa

Na stronie internetowej Falkonu 2009, który odbędzie się w Lublinie w dniach 13 – 15 listopada, pojawiło się sporo nowych informacji. Poniżej przedstawiamy ich treść.

Oddaj nam swoją krew!

Jak wiecie konwencja tegorocznego Falkonu to NIGHTMARE. Z tej okazji mamy dla Was propozycję nie do odrzucenia: oddajcie nam swoją krew. Wiecie, to nic osobistego, po prostu potrzebujemy trochę hemoglobiny do życia i do zabawy. Więc jakbyście byli tacy mili...

Każdy, kto do końca października tego roku odda krew w dowolnym punkcie krwiodawstwa na terenie całego kraju i okaże przy akredytacji książeczkę Honorowego Dawcy Krwi, gdzie będzie ten fakt odnotowany, otrzyma zniżkę na Falkon 2009 w wysokości 40%. Oznacza to, że koszt wejściówki dla krwiodawcy wyniesie 15 zł! Widzicie, że naprawdę warto. W ten sposób pomagając sobie, pomagacie innym. A przy tym dostaniecie też osiem czekolad w miejscu oddania krwi. Do dzieła!

Falkon 2009

Informacja prasowa

Eliminacje do mistrzostw świata w niezwykle popularnej na całym globie grze planszowej Ticket to Ride rozpoczęte! Odbędą się cztery regionalne turnieje eliminacyjne na GRAMY, Gratislavii, Pionku i właśnie FALKONIE! Następnie zostanie wyłoniony Mistrz Polski. Zwycięzcy wyruszą, by reprezentować nasz kraj w Mistrzostwach Świata!

Już teraz zapraszamy na Falkon na regionalne eliminacje, które będą dla Was niesamowitym przeżyciem! A najlepsi zdobędą atrakcyjne nagrody. Na stronie Falkonu znajdziecie regulamin całego przedsięwzięcia na poszczególnych etapach rozgrywek.

Trzymamy za Was kciuki! Pokażcie, czyja kolej jest najlepsza!

Falkon 2009

Informacja prasowa

"Głuchy stukot kołatki sprawił, że domiszcze zatrzeszczało w posadach, a gładka dotąd powierzchnia zawiesistego płynu w filiżance pokryła się zmarszczkami. Deski w korytarzu jęczały pod ciężkimi krokami gościa. Tylko jedna osoba odważyłaby się przekroczyć próg tego domostwa.
- Pan Bones – zchrypły skrzek zawtórował skrzypieniu drzwi – jakże miło z pana strony, że mnie pan nawiedza.
- Cała przyjemność z mojej strony, profesorze. – gość wyszczerzył się w szerokim uśmiechu ukazując dwa rzędy ostrych zębów.
- Napije się pan czegoś? – profesor nie zwykł przyjmować gości, ale według głosu szepczącego w jego głowie, właśnie tego wymagały konwenanse. Drugi głos nie zabrał się w tej dyskusji.
- Dziękuję – powiedział pan Bones, barczysty mężczyzna, ubrany na modłę przedsiębiorców pogrzebowych, patrząc na leżący na spodeczku właściciela na wpół stopiony kawałek metalu, który kiedyś najwyraźniej był łyżką – Przejdźmy od razu do meritum…"

Falkon 2009

Informacja prasowa

Miło nam poinformować, że nawiązaliśmy współpracę z Bachanaliami Fantastycznymi, które odbędą się w dniach 18 – 20 września w Zielonej Górze. Każdy uczestnik Bachanaliów, który okaże przy akredytacji na Falkonie informator zielonogórskiego konwentu, otrzyma zniżkę 20% na wjazd na lubelską imprezę oraz pysznego czekoladowego batonika.

konwent, fantastyka, falkon, bachanalia, lublin, zielona góra

Poza tym prezentujemy Wam falkonowe tapety, którymi możecie przystroić swój pulpit.

Przypominamy, że tegoroczny dziesiąty Falkon odbędzie się w dniach 13 – 15 listopada, oczywiście w Lublinie. Przyjedź koniecznie, bo niegrzecznie jest nie pojawić się na urodzinach...

Falkon 2009

Informacja prasowa

Zapraszamy do wzięcia udziału w KONKURSIE WSPOMINKOWYM. Dla autorów/autorek najlepszych tekstów przygotowaliśmy wejściówki na Falkon 2009, książki oraz publikację w informatorze konwentowym, który otrzyma każdy uczestnik Falkonu 2009, lub na oficjalnej stronie internetowej konwentu.

Falkon 2009

Do dnia 10 października 2009 roku należy zamieścić w formie postu na forum Falkonu w temacie "Wspominki falkonowe" wspomnienie dotyczące konwentu Falkon, bądź jakiegoś wydarzenia, atrakcji z nim związanego. Ważne jest to, aby wspomnienie było autentyczne, to znaczy, że wspomniany fakt miał miejsce. Udział w konkursie należy potwierdzić, wysyłając na adres: badowski.krzysztof@gmail.com swoje dane do korespondencji. Jedna osoba może zgłosić maksymalnie 3 wspomnienia, które wezmą udział w konkursie. Nie przewidujemy ograniczeń wiekowych dla uczestników konkursu.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 30 października 2009 r.

Serdecznie zapraszamy i mamy nadzieję, że podzielicie się z nami swoimi wspomnieniami...

Wczytywanie...