EverQuest II przechodzi na system Free-To-Play

1 minuta czytania

EverQuest II dołącza do tytułów, które opierać się będą na systemie Free-To-Play. Jak możecie się domyślić, to wcale nie oznacza, że gra będzie w pełni darmowa.

everquest 2

EverQuest 2 to druga część popularnego niegdyś sieciowego tytułu od SOE, który na polskim rynku debiutował na początku grudnia 2004 roku. Zgodnie z wprowadzonymi zmianami, teraz można za darmo pobrać klienta gry ze wszystkimi wydanymi dodatkami aż do Sentinel's Fate. Jak się okazuje, wciąż będziemy musieli zapłacić za ósme rozszerzenie – Age of Discovery. To właśnie ono dodaje do świata gry dwie nowe klasy postaci.

Aby skłonić nas jednak do wykupienia abonamentu, część klas i ras zostanie zablokowana, zaś w ramach darmowej gry możemy stworzyć dwie postacie, które maksymalnie mogą zdobyć 90 poziom doświadczenia. Restrykcje dotkną także elementy opancerzenia, czary oraz miejsce w plecaku.

Aby temu zapobiec, SOE proponuje srebrny pakiet za 5 dolarów (usuwa część ograniczeń konta darmowego) lub też miesięczny haracz w wysokości 15 dolarów, dzięki czemu mamy mieć dostęp absolutnie do wszystkiego.

Ktoś tę grę jeszcze pamięta?

Komentarze

0
·
jak ja lubię te "darmowe" gry

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...