Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes z przesuniętą datą premiery

1 minuta czytania

eiyuden chronicle: hundred heroes z przesuniętą datą premiery

"Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes" to w chwili obecnej jedna z najbardziej wyczekiwanych pozycji z gatunku JRPG. Tytuł zapowiedziano już w 2020 roku poprzez wspierajacą go kampanię na Kickstarterze. Jednakże, mimo faktu iż informacje o dziele od Rabbit & Bear Studios przewijają się od dłuższego czasu, to gracze byli zasadniczo trzymani w informacyjnym limbo. Nadszedł jednak czas na zmianę.

Gra miała być początkowo wydana jeszcze w tym roku, jednak deweloperzy już kilka miesięcy temu informowali, iż celem zachowania zdrowego tempa prac i podejścia do tematu, data ta będzie musiała ulec zmianie. Wówczas zapowiadano jedynie, że wysłanie dzieła w świat ma się odbyć gdzieś w drugim kwartale przyszłego roku. Teraz zaś nadszedł czas na konkrety. Mianowicie, premiera została zapowiedziana na 23 kwietnia 2024 roku. To zaś, przy założeniu iż nie będzie nieoczekiwanych kłopotów, spełnia przedstawione zapowiedzi.

Tak więc pozostaje jedynie uzbroić się w cierpliwość i mieć nadzieję, że zapowiedzi długiej, świetnej rozgrywki zostaną spełnione. Ja na pewno będę czekać.

Źródło: www.ppe.pl

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...