Edengrad postapokaliptyczne MMO na Kickstarterze

1 minuta czytania

Brakuje wam dobrego postapokaliptycznego MMO na rynku? Im też. Dlatego poznańskie studio Huckleberry Games chce stworzyć "Edengrad", mieszankę survivalu i RPG w świecie po apokalipsie. I chociaż osiągnęli już sukces w polskim crowdfundingu, teraz chcą uderzyć na arenę międzynarodową.

edengrad

Pierwsza akcja finansowania społecznościowego trafiła w zeszłym roku na polską platformę crowdfundingową – wspieram.to, gdzie odniósł spory sukces osiągając poziom 127% założonej sumy. Kampania Kickstarterowa ruszyła wczoraj o 20:00 i potrwa 30 dni. Cel podstawowy: 39 000£. Dorzucicie się?

„Edengrad przygotowuje się do podboju świata. Postapokaliptyczna bomba, która dzięki wam mogła powstać jest już niemal gotowa do globalnego uderzenia. rozpoczynamy kampanię Kickstarterową. Skierowana ona będzie do graczy z globalnej społeczności i to o ich wsparcie będziemy się ubiegać. Dodatkowe środki posłużą nam do rozbudowy infrastruktury serwerów, które obsłużą grę dostępną dla graczy z całego świata oraz na działania promocyjne, które pozwolą nam zaludnić Edengrad nowymi osadnikami.” – mówi szef Huckleberry Games, Patryk Borowski.

edengard

"Edengrad" wprowadza do świata MMORPG wiele oryginalnych koncepcji, takich jak głęboka symulacja społeczno-ekonomiczna, budowa od podstaw własnych osad i rozwijanie ich z pomocą sprzymierzonych graczy aż do poziomu miast – nowych przyczółków ludzkości na zrujnowanej powierzchni Ziemi. Do szerokiego grona odbiorców gra trafi za pośrednictwem Steam Early Access we wrześniu 2016 i będzie produkcją płatną, z bardzo przystępną ceną i bez abonamentu miesięcznego. Produkcję współfinansuje fundusz inwestycyjny Erne Ventures. Więcej o zbiórce oraz najbliższych planach studia względem produkcji można dowiedzieć się ze strony kampanii na Kickstarterze.

Plik wideo nie jest już dostępny.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...