riese

Edengrad postapokaliptyczne MMO na Kickstarterze

Brakuje wam dobrego postapokaliptycznego MMO na rynku? Im też. Dlatego poznańskie studio Huckleberry Games chce stworzyć "Edengrad", mieszankę survivalu i RPG w świecie po apokalipsie. I chociaż osiągnęli już sukces w polskim crowdfundingu, teraz chcą uderzyć na arenę międzynarodową.

edengrad

Pierwsza akcja finansowania społecznościowego trafiła w zeszłym roku na polską platformę crowdfundingową – wspieram.to, gdzie odniósł spory sukces osiągając poziom 127% założonej sumy. Kampania Kickstarterowa ruszyła wczoraj o 20:00 i potrwa 30 dni. Cel podstawowy: 39 000£. Dorzucicie się?

„Edengrad przygotowuje się do podboju świata. Postapokaliptyczna bomba, która dzięki wam mogła powstać jest już niemal gotowa do globalnego uderzenia. rozpoczynamy kampanię Kickstarterową. Skierowana ona będzie do graczy z globalnej społeczności i to o ich wsparcie będziemy się ubiegać. Dodatkowe środki posłużą nam do rozbudowy infrastruktury serwerów, które obsłużą grę dostępną dla graczy z całego świata oraz na działania promocyjne, które pozwolą nam zaludnić Edengrad nowymi osadnikami.” – mówi szef Huckleberry Games, Patryk Borowski.

edengard

"Edengrad" wprowadza do świata MMORPG wiele oryginalnych koncepcji, takich jak głęboka symulacja społeczno-ekonomiczna, budowa od podstaw własnych osad i rozwijanie ich z pomocą sprzymierzonych graczy aż do poziomu miast – nowych przyczółków ludzkości na zrujnowanej powierzchni Ziemi. Do szerokiego grona odbiorców gra trafi za pośrednictwem Steam Early Access we wrześniu 2016 i będzie produkcją płatną, z bardzo przystępną ceną i bez abonamentu miesięcznego. Produkcję współfinansuje fundusz inwestycyjny Erne Ventures. Więcej o zbiórce oraz najbliższych planach studia względem produkcji można dowiedzieć się ze strony kampanii na Kickstarterze.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
 
Wczytywanie...