Będą kolejne dodatki do Dying Light

Jeszcze nie nacieszyliśmy się "Dying Light: The Following", a Techland już obiecuje nam kolejna przygody w Harran. Co więcej, deweloperzy obiecali, że gra będzie miała ich pełne wsparcie przynajmniej do końca tego roku.

dying light

Zawsze wierzyliśmy w ten projekt, ale widok tylu entuzjastycznych opinii graczy i wysokich ocen od recenzentów jest poruszający. To jednocześnie jasny komunikat, że wciąż istnieje wysokie zainteresowanie wyjątkową formułą rozgrywki "Dying Light". – podkreśla Paweł Marchewka, prezes firmy. Pełną treść listu oraz nowy zwiastun "Dying Light: The Following – Enhanced Edition", jaki z tej okazji okazji wystosował znajdziecie w rozszerzeniu.

Drodzy Gracze,

Od premiery "Dying Light: The Following – Edycja Rozszerzona" minął już ponad tydzień i chciałbym wykorzystać ten moment, aby podziękować Wam za zainteresowanie, wsparcie i zaufanie, jakimi nas obdarzyliście. Otrzymaliśmy niezliczone wyrazy poparcia, uznania i konstruktywnej krytyki – wiedzcie, że o doceniamy i uważnie słuchamy wszystkiego, co macie nam do powiedzenia.

Z pokorą przyjmujemy bardzo pozytywny odbiór rozszerzonej edycji naszej gry. Zawsze wierzyliśmy w ten projekt, ale widok tylu entuzjastycznych opinii raczy i wysokich ocen od recenzentów jest poruszający. To jednocześnie jasny komunikat, że wciąż istnieje wysokie zainteresowanie wyjątkową formułą rozgrywki "Dying Light". Aby zapewnić wszystkim graczom – nowym i tym, którzy są z nami od dawna – pełnię rozrywki, na jaką zasługują, zdecydowaliśmy się przedłużyć wsparcie gry przynajmniej do końca roku. Już w tej chwili pracujemy nad nowymi dodatkami do "Dying Light", więc wkrótce możecie oczekiwać kolejnych zapowiedzi.

W związku z tym mam do Was osobistą prośbę: dzielcie się z nami swoimi wrażeniami. Możecie to zrobić przez któryś z naszych kanałów w mediach społecznościowych, oficjalne forum dyskusyjne, lub po prostu wysyłając mail. Chcielibyśmy poznać Wasze historie, pomysły oraz problemy, z którymi mogliście się spotkać. Dajcie nam również znać, w jakim kierunku chcielibyście, żeby marka "Dying Light" się rozwijała. Głęboko wierzymy w aktywną współpracę między naszym zespołem projektantów, a Wami – graczami, którzy codziennie walczą o przetrwanie w świecie "Dying Light".

Zamieniamy się w słuch,
Paweł Marchewka,
Prezes Techlandu

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...