Olej i krew – nowy tryb wieloosobowy w Dying Light: The Following

Informacja prasowa

Asymetryczny tryb PvP z Dying Light ‘Be the Zombie” powraca w "Dying Light: The Following", aby odsłonić nowy wymiar rozgrywki 4v1. Tak jak zostało to ukazane w zwiastunie, rozgrywka stała się jeszcze bardziej dynamiczna i brutalna ze względu na pojazdy terenowe „buggy” oraz nową mapę, która pozwala graczom na opracowanie zupełnie nowej taktyki walki zarówno jako ocaleńcy jak i Nocni Łowcy.

the following

"Tryb ‘Be the Zombie’ w rozszerzeniu to zupełnie inna rozgrywka i to nie tylko ze względu na buggy oraz nowe środowisko, ale także z uwagi na zmiany w balansie postaci, które przygotowaliśmy dla Nocnych Łówców." – tłumaczy Producent Tymon Smektała. "Wszystko to składa się na zupełnie nowe doświadczenie, które zaskoczy nawet weteranów trybu ‘Be the Zombie’." – dodaje Smektała.

W ostatnich dniach Techland zaprezentował unikalny materiał filmowy prezentujący ewolucję zombie w popkulturze, począwszy od klasycznych filmów z lat trzydziestych ubiegłego wieku, po nowoczesne gry wideo.

"Dying Light: The Following – Enhanced Edition –" premiera odbędzie się 9 lutego 2016 na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Więcej informacji na: dyinglightgame.com.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...