Dune: Spice Wars opuszcza wczesny dostęp

1 minuta czytania

Informacja prasowa

dune: spice wars

Diuna jest podstawą uniwersum, które stało się kamieniem węgielnym dzisiejszego sci-fi. Jest to widoczne w wielu aspektach rozmaitej twórczości, lecz w wydziale gier komputerowych nie można było zanotować żadnych większych wydarzeń od przeszło 20 lat. Nadszedł jednak czas by w końcu to zmienić. Deweloper Shiro Games i wydawca Funcom przekazali, że "Dune: Spice Wars" doczeka się oficjalnej premiery w tym roku.

Zgodnie ukazanymi informacjami, premiera ma się odbyć we wrześniu. Gracze otrzymają strategię 4X, w ramach której będą mogli poprowadzić jeden z Wielkich Domów Imperium do dominacji nad Arrakis, tym samym zyskując kontrolę nad przepływem przyprawy. Władzę nad piaskami można będzie pozyskać na najróżniejsze sposoby (wojna, dyplomacja, handel, intrygi), ale będą nam też mogły przynieść kres.

Rok we wczesnym dostępie zaowocował 5 dużymi aktualizacjami, w skład który wszedł Dom Corrino, jednostki latające, kampanie wieloosobowe, poprawione SI i wiele innych usprawnień, które mają poprawić komfort i frajdę płynącą z rozgrywki. Więcej informacji na temat gry można znaleźć na oficjalnej stronie.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...