Dragon's Dogma po latach trafi na PC

1 minuta czytania

Znakomita wiadomości dla wszystkich fanów orientalnych klimatów, którzy umiłowali cRPGi z otwartym światem, wypełnione po brzegi wartką akcją (świetne, dopracowane potyczki). Po ponad trzech latach Capcom w końcu zmienił śpiewkę i doszedł do słusznego wniosku, że komputery osobiste potrafią jednak unieść skomplikowane mechanizmy jak system "pionków", czyli zaskakująco inteligentnych awanturników, możliwych do zrekrutowania w świecie gry lub... od innych aktywnych graczy.

dragon dogma, dark arisen, pc

Zgadza się, "Dragon's Dogma" trafi na platformę PC w wersji "Dark Arisen" – poprawionej i rozszerzonej edycji gry (między innymi o zupełnie nową lokację).

Twórcy, jak to się zwykle utarło z konwersjami po latach, obiecują opcję wyświetlania grafiki w wysokiej rozdzielczości i wszystkie możliwe dobrodziejstwa graficzne. Reszta dodatków oraz usprawnień dedykowanych komputerom osobistym, zostanie ujawniona wkrótce. Premiera została zapowiedziana na styczeń 2016, a cena gry ma oscylować w granicach 29.99 Euro (około 127 zł).

Komentarze

0
·
Fajnie, ale nie za tę cenę po dobrych 4 latach. Gra ciekawa, ale nie przełomowa.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...