Divinity: Grzech Pierworodny

Divinity: Grzech pierworodny – Koniec zbiórki na Kickstarterze

Autor: Krzysztof "krzyslewy" Lewandowski · Opublikowano: sobota, 27 kwietnia 2013

Kickstarterowa zbiórka na Divinity: grzech pierworodny zakończyła się dużym sukcesem. Larian chciał zdobyć 400 tysięcy dolarów, ale kwota została przekroczona – gracze zainwestowali w produkcję aż 944 282 dolarów. Dzięki temu gra zostanie bardziej rozbudowana, pojawią się w niej towarzysze z własnymi charakterami, celami i historią, bohaterów określać będą talenty i cechy osobowości posiadające wady i zalety, a muzyka zostanie zagrana przez orkiestrę symfoniczną. Niestety, ostatni próg związany z cyklem dobowym i systemem pogodowym, które miałyby wypływ na działanie magii, potwory i poczynania NPC-ów, nie został osiągnięty. Na razie, bo wciąż trwa miedzy innymi zbiórka przez Paypal. Na zakończenie twórcy udostępnili przebieg całej akcji na Kickstarterze z ich własnej perspektywy:

Komentarze

Amrors · sobota, 27 kwietnia 2013, 18:21
0
Zapowiada się bardzo ciekawa produkcja. Ciekawe, ile jest prawdy w zapewnieniach twórców. Mam nadzieję, że będzie tak pięknie jak to malują. Na chwilę obecną, szykuję pieniądze.
Gość_Raion* · niedziela, 28 kwietnia 2013, 11:13
0
Kurcze no! Miałem nadzieję, że zostanie osiągnięty ostatni próg. Cenie sobie w grach cykl dnia i nocy, oraz system pogodowy. Również odkładam powoli pieniądze.

Dodaj komentarz

 
 
Wczytywanie...