Dishonored – kolejne recenzje

Informowaliśmy Was już o tym, że w sieci pojawiła się nie tak dawno pierwsza recenzja gry "Dishonored". Wyczekiwany tytuł doczekał się w końcu amerykańskiej premiery, a wraz z nią zaczęły się pojawiać kolejne recenzje, które, jak się okazało, również toną w pozytywnych słowach na temat produkcji wydanej przez Bethesda Softworks.

, tapeta, dishonored, arcane studios

Recenzenci chwalą grę za dużą ilość specjalnych mocy, które sprawiają, że rozgrywka jest naprawdę przyjemna. Jako inną zaletę wskazywano to, że właśnie gracz decyduje o tym, jaki styl rozgrywki przyjmie. Jak wiadomo, poziomy można przechodzić poprzez zabijanie wszystkiego i wszystkich lub skradając się cicho. Spora część recenzji zgadza się zaś z tym, że "Dishonored" ma bardzo duże szanse na zostanie grą roku. Na sam koniec warto obejrzeć zwiastun premierowy, który znajdziecie w rozszerzeniu wiadomości.

Komentarze

0
·
Bardzo mi się podoba ta gra. Jestem ciekaw kim są goście z tą pieczęcią na dłoni. Klimat gry rewelacyjny. Teraz tylko uzbierać na nowy komputer(spalił mi się), bo na tym to ja tylko odświeżam klasyki

Dodaj komentarz

 
 
Wczytywanie...