Hellfire dostępny na platformie GOG

1 minuta czytania

Chociaż cieszyła nas premiera pierwszego "Diablo" na platformie GOG, to jednak tytuł ten pozbawiony był oficjalnego rozszerzenia. Fani w końcu się doczekali, bowiem "Hellfire" jest już dostępny dla wszystkich nabywców podstawki. Do tego dostajemy go za darmo.

gog,diablo

"Hellfire" nie zostało stworzone przez Blizzarda i wielki wydawca przez lata nie przyznawał się do niego. Chociaż dodano nową klasę postaci oraz przetestowano rozwiązania, które rozwinięto w kontynuacji, to jednak dzieło Synergistic Software spotkało się z dość mieszanym przyjęciem. Swoją opinię będą mogli wreszcie wyrazić wszyscy posiadacze "jedynki" na platformie GOG. Co tu narzekać, kiedy dają za darmo?

Mimo wszystko warto dać "Hellfire" szansę, bowiem nie przez przypadek na łamach Game Exe tytuł ten oceniliśmy naprawdę wysoko, a przecież autor recenzji miał już za sobą także przygodę z kultową dzisiaj "dwójką".

Grafika co prawda mocno się zestarzała, ale warto pamiętać, że zarówno samo "Diablo", jak i "Hellfire", zostały sprawdzone pod kątem działania na współczesnych konfiguracjach, więc jeśli najdzie was jakaś nostalgia, to nie ma sensu przegrzebywać starych pudeł w poszukiwaniu płyt. Ciekawe, kiedy na GOG-u pojawi się także kontynuacja...

Komentarze

0
·
Diablo 2 na GOG-u szybko się nie pojawi, a może nawet i w ogóle ponieważ najprawdopodobniej w przyszłym roku będzie remaster dwójki od Blizzarda.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...