droga_szamana_5

DeathSpank powraca! Z bekonem!

1 minuta czytania

Tak jest mili państwo, DeathSpank, Rozproszyciel Sprawiedliwości, Niszczyciel Zła i Bohater Ucieśnionych (przy okazji noszący Stringi...), powraca! Studio Hothead Games zapowiedziało trzecią część przygód naszego ulubionego Epickiego bohatera o jakże sympatycznej nazwie "The Baconing".

deathspank, baconing

Opowieść ma się rozpocząć tam, gdzie zakończyła się poprzednia część gry. Głównym przeciwnikiem DeathSpanka będzie niejaki Anty-Spank. Nie mogło także zabraknąć obietnic – system walki został przeprojektowany, wrogowie mają być mądrzejsi, będzie więcej questów i mniej powtarzalności. Zyskamy też nowego towarzysza przygód – Boba z Działu Promocji, uzbrojonego w oczy strzelające wiązkami lasera i nawyki kanibalistyczne. Twórcy udostępnili także krótki teaser, pełen szeptów o bekonie. Znajdziecie go tutaj. Premiera w lato na PC, PS3 i Xbox360.

Ciekaw jestem, co też panowie z Hothead wymyślą. Jeszcze bardziej ciekawe są potencjalne tłumaczenia tytułu gry na naszą ojczystą mowę. Po "Stringach Cnoty" czeka nas... "Bekonowanie"? "Boczkowanie"? "Boczenie?" Może "Zboczenie"? Mam o czym myśleć na ostatnich wykładach...

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

Wczytywanie...