Remake Dead Space'a z dodatkowym zakończeniem?

1 minuta czytania

remake dead space'a z dodatkowym zakończeniem?

Do premiery nowej wersji "Dead Space" zostało już tylko kilka dni i wszyscy fani z zapartym tchem wyczekują tego dnia, spijając wszelkie ciekawe informacje. Wśród nich pojawiła się wiadomość, która sugeruje ciekawą rozbudowę wątku fabularnego.

Oryginał tej kosmicznej trylogii spotkał się z bardzo wysokimi notami, zarówno ze strony krytyków, jak i graczy, ale nie oznacza to, iż nie był pozbawiony wad. Wśród nich jedną z najważniejszych był fakt, iż Visceral Games przygotowało grę, która po jednym przejściu odsłania wszystkie swoje tajemnice. Ten aspekt najwyraźniej spotkał się z wyciągnięciem odpowiednich wniosków. Dowodem tego faktu może być ujawniona w Internecie lista trofeów i osiągnięć. Konkretnie, dotyczy to achievementa zatytułowanego "Reunion", którego warunkiem zdobycia jest "zobaczenie alternatywnego zakończenia na dowolnym poziomie trudności". Co prawda o rozbudowie aspektu fabularnego o nowe wątki (związane z rozbudową lore i wydania kolejnych części gry oraz podkład głosowy głównego bohatera), a także o dodaniu zadań pobocznych wiedzieliśmy już od dłuższego czasu, to takie zagranie może wynieść ten remake jeszcze wyżej.

Jeśli jest to prawda, będzie stanowiło to naprawdę stosowne zwieńczenie listy ulepszonych aspektów rozgrywki, do których wchodzą między innymi nowy silnik Frostbite wraz z towarzyszącą temu grafiką, modyfikacje systemu uzbrojenia i obrażeń, a także zmienienie Ishimury w jeden wielki labirynt do eksploracji (nie zapominając o usprawnieniach wykorzystanych w części drugiej i trzeciej). Wszystkie zapowiedzi mówią o spełnieniu wszelkich oczekiwań graczy i rozgrywce tak strasznej, że przerażała samych autorów. Wiele wskazuje, iż będzie to prawda, o czym przekonamy się już za kilka dni.

Źródło: www.ppe.pl

Komentarze

0
·
Motive's Dead Space remake features an alternate ending that players can achieve in New Game Plus that ties directly into the events of Dead Space 2.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...