Dead Island 2

Rzeź w promieniach słońca

Dodał: , · Komentarzy: 0

Jak już informował was krzyslewy, sequel "Dead Island" nie będzie stworzony przez Polaków. Tym razem za produkcję wzięli się chłopaki z Yager Development. Akcja "Dead Island 2" rozgrywać będzie się w objętej kwarantanną Kalifornii. Przebijając się przez hordy zombie zwiedzimy więc takie miejsca jak wzgórze Hollywood, ulice San Francisco czy plaże Los Angeles.

dead island 2

Wcielając się w jednego z bohaterów niewrażliwych na działanie wirusa, zajmiesz się siekaniem hord nieumarłych. Dokładnie to przedstawia nowy trailer pt. "Sunshine & Slaughter", przygotowany specjalnie na nadchodzący Gamescom. Przy dźwiękach wesołej muzyki obejrzycie różne sposoby eksterminacji żywych trupów. Zapraszam do rozwinięcia newsa, aby obejrzeć zwiastun. "Dead Island 2" możemy spodziewać się wiosną 2015 roku.

Dead Island 2

Niestety, druga odsłona popularnej serii o zombie, Dead Island, nie będzie już taka polska jak poprzednie. Może to i lepiej, zważywszy na to, że polskiemu studiu, Techlandowi, w "Riptide" chyba skończyły się świetne pomysły i otrzymaliśmy odgrzewany kotlet. Może inny zespół tchnie w cykl nowe życie?

dead island 2

Podczas konferencji Sony wydawca gry, Deep Silver, ujawnił produkcję oraz przedstawił jej pierwszy zwiastun. Jako że Techland zajęty jest pracami nad "Dying Light", "Dead Island 2" powierzono niemieckiemu studiu Yager Development. Developer znany jest głównie ze "Spec Ops: The Line" – strzelanki, która ukazała się dwa lata temu i była nastawiona na ponurą orz wstrząsającą historię, obrazującą tragedie wojny.

  • 1 strona
Wczytywanie...