Wyszedł trailer nowego sezonu "Date a Live"

1 minuta czytania

wyszedł trailer nowego sezonu date a live

"Date a Live" to seria japońskich light novel, których autorem jest Koushi Tachibana. Główna część historii składa się z 22 tomów i dorobiła się ona gier, mangi i anime. Jako że sam z serią jestem związany jak mało kto, czuję się w obowiązku powiadomić wszystkich zaciekawionych o udostępnieniu trailera do najnowszego, czwartego już sezonu anime.

Wraz z tą zapowiedzią pojawiła się też informacja o opóźnieniu premiery. Zgodnie z pierwotnym grafikiem ten sezon miał trafić na ekrany już w październiku, jednak najnowsze dane zapowiadają rok 2022. Z innych ważnych informacji należy pamiętać, iż za ten sezon odpowiada studio Geek Toys, zaś reżyserem jest Jun Nakagawa. Wyraźną zmianą na pewno jest kreska, za pomocą której ukazano bohaterów, a co jeszcze, zobaczymy.

Co do samej zawartości tego sezonu, trailer ujawnia nieco informacji. Tym razem w ramach animowanych perypetii naszego dość typowego licealisty i gromadki Duchów pojawią się dwie nowe bohaterki – Nia Honjou i Mukuro Hoshimiya. To zaś wskazuje, że w ramach kolejnych odcinków dane nam będzie zobaczyć wydarzenia, które w serii LN obejmują tomy numer 13 i 14. Podejrzewam też, że będzie przynajmniej częściowe uzupełnienie tego, co miało miejsce w ramach tomu 12 (finał 3. sezonu).

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...