Darkest Dungeon doczeka się trybu PvP!

1 minuta czytania

Takie niespodzianki bardzo lubimy. Informacja, która początkowo była traktowana jako niezły żart primaaprilisowy, została oficjalnie potwierdzona przez twórców. Zgadza się, “Darkest Dungeon” doczeka się trybu PvP i to już w przyszłym miesiącu.

darkest dungeon,the butcher's circus

Dodatek “The Butcher's Circus” wprowadzi do Osady nową miejscówkę, tytułowy Cyrk Rzeźnicki, który będzie stanowił swoistą arenę walk pomiędzy graczami z całego świata. Zainteresowani rywalizacją z oponentem z krwi i kości wystawią drużynę złożoną z czterech bohaterów w potyczce, w której wszystkie chwyty są dozwolone. Gladiatorskie błyskotki, zdobyte podczas tych specyficznych pojedynków, pomogą nam przechylić szalę korzyści w nierównych walkach. Poza tym możemy oczekiwać specyficznego rankingu i zbierania unikalnych elementów, pozwalających stworzyć nam specjalny sztandar, jakim będziemy się pysznić podczas starć.

Dodatkowo Red Hook Studios zapowiedziało, że dodatek przyniesie ze sobą “nowy, wypaczony utwór muzyczny” autorstwa Stuarta Chatwooda, jak również nie zabraknie szacownego Wayne June jako narratora pojedynków czy zupełnie świeżych efektów dźwiękowych prosto ze studia Power Up Audio.

darkest dungeon,the butcher's circus

Warto zaznaczyć, że ekscentryczne pojedynki na śmierć i życie nie wpłyną na zdrowie bohaterów w trakcie kampanii, więc będziemy ich mogli wystawiać na arenie bez większego żalu.

Red Hook zdradził również, że prace nad kontynuacją “Darkest Dungeon” idą pełną parą, o czym powinniśmy się przekonać już niedługo. Ech… tyle pysznych informacji na raz, coś pięknego.

Źródło: twitter.com

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

Wczytywanie...