Darkest Dungeon II

Darkest Dungeon II w fazie Early Access

Dodał: , · Komentarzy: 2
darkest dungeon ii

Już za parę dni, bowiem 26 października, "Darkest Dungeon II" zadebiutuje w fazie Early Access. Wymagającą produkcję będzie można zakupić wyłącznie w Epic Games Store. Dopiero po jej zakończeniu możemy oczekiwać wersji na inne platformy komputerowe czy konsole. Wczesny dostęp przyniesie ze sobą nową klasę bohaterki – Runaway (w luźnym tłumaczeniu Dezerterka/Uciekinierka/Zbieg), zadającą obrażenia od ognia oraz stosującą technikę taktycznego odwrotu w celu regeneracji i następowego ataku ze zdwojoną siłą.

Z okazji premiery tej wersji "Darkest Dungeon II" twórcy opublikowali nowy zwiastun. W końcu możemy zobaczyć co nieco "mięsa", czyli faktycznej rozgrywki, a i ujrzeć na własne oczy, jak dokładnie prezentuje się konwersja na trójwymiarową grafikę. Trailer znajdziecie w rozwinięciu newsa.

Darkest Dungeon II
darkest dungeon ii

Mamy dobre i trochę gorsze wieści dla fanów wymagającego, charakteryzującego się gęstym klimatem “Darkest Dungeon”.

Dobre – kontynuacja gry wciąż jest w produkcji, Red Hook Studios intensywnie nad nią pracuje, a projekt doczekał się kolejnego smakowitego teasera. Złe – szybko w niego nie zagramy. Twórcy planują debiut produkcji w fazie Early Access dopiero gdzieś w bliżej nieokreślonym 2021 roku, więc pełnoprawnego tytułu możemy oczekiwać dopiero w okolicach przyszłorocznej zimy lub nawet w 2022 roku. Dodatkowo całość początkowo zadebiutuje tylko na platformie Epic Games Store, a dopiero później możemy oczekiwać wersji na inne platformy komputerowe czy konsole.

Więcej informacji, zapewne, wkrótce. Póki co, na otarcie łez, wspomniana zajawka.

Darkest Dungeon II

Nadchodzi Darkest Dungeon 2!

Dodał: , · Komentarzy: 2

I na razie nie wiele o nim wiadomo. Jedyną wiadomą jest powrót systemu walki z jego najsłynniejszymi cechami i mechanikami, ale po poddaniu go pewnym ulepszeniem/podkręceniom ("tuned-up" jak powiedzieli to przedstawiciele studia). Ze wszystkich pokrytych śniegiem, górzystych krajobrazów przedstawionych w teaserze można wysnuć, że opuścimy przytulne Hamlet w celu walczenia ze złem na szczytach i w jaskiniach gór (i znając inspirację twórczością H.P. Lovecrafta można oczekiwać nawiązań do "W górach szaleństwa"). Zapewniony jest również powrót następujących postaci: Trędowatego, Hieny cmentarnej, Awanturniczki, Zbrojmistrza, Oprycha i Badaczki zarazy.

darkest dungeon,darkest dungeon 2,red hook studios
  • 1 strona
Wczytywanie...