dziki_lad

„Dark Messiah of Might and Magic” do nabycia w CD-Action

2 minuty czytania

cd-action, październik 2010

Już 26 października (wtorek) do kiosków i salonów prasowych w całej Polsce trafi najnowszy numer miesięcznika „CD-Action”. Ponownie, nie znajdziemy w nim zbyt wiele smacznych tekstów związanych z cRPG, ale na kilka igieł i jeden szpikulec w tym stogu siana trafimy. Nic nie poradzę, ja tu tylko sprzątam, pisząc kolejną wieść z cyklu „przegląd prasy”, a to Wy zagłosujecie swoimi portfelami o być albo nie być redaktorów pisma.

W zapowiedziach bieda, bo brak tekstów powiązanych z naszą tematyką, dlatego spuszczając na to zasłonę milczenia, przejdę od razu do recenzji. Tutaj jest o wiele lepiej, gdyż w tym dziale znajdziemy testy dwóch gorących premier października – postapokaliptycznego „Fallout: New Vegas” oraz magicznej „Arcania: Gothic IV”. Jak ulał dla tych, którzy wciąż się wahają, na którą z tych gier postawić i wydać swoje oszczędności. Na deser recenzja najnowszego DLC do „Mass Effect 2” – „Lair of the Shadowbroker”. Natomiast w publicystyce znajdziemy felieton o „kamieniach milowych w grach”, czyli zbiór rozmaitych ciekawostek o tytułach przełomowych dla branży.

Daniem głównym tego numeru są jednak pełne wersje, a właściwie jedna z nich. Tym razem na krążku DVD znajdziemy, wypełnionego adrenaliną i krwistego action-RPG – „Dark Messiah of Might and Magic”. Sporo osób chwaliło sobie ten tytuł za frapujący system walki, urokliwe lokacje, znakomitą fizykę oraz genialny tryb dla wielu graczy. Ja się od niego niestety kilka razy boleśnie odbiłem, dlatego nie komentuje – wiem, straszny ze mnie dziwak.

Na DVD pełne wersje:
  • Dark Messiah of Might and Magic (polska wersja).
  • NecroVisioN (polska wersja).
  • Sublustrum (polska wersja).
Hity numeru:
  • Zapowiedzi: Tron: Evolution, Afterfall: Insanity, DMC: Devil May Cry, Assassin’s Creed Brotherhood.
  • Tematy numeru: Megarecenzja Fallout: New Vegas.
  • Recenzje: Arcania: Gothic 4, Mass Effect 2: Lair of the Shadowbroker, Medal of Honor, NBA 2K11.
  • Publicystyka, testy sprzętu, trendy.

148 stron, 2 płyty DVD 9, cena 15, 99 zł.

Komentarze

0
·
Cholera Darka już mam
Ale tym co nie grali polecam gra IMO jest bardzo dobra
0
·
Hmmm, ciekawie, chyba pierwsze CDA, które kupie od wielu lat
0
·
Ktoś z was gra jeszcze w multi Dark Messiaha? Starzy wyjadacze starają się ile sił, by utrzymać jako tako naszą społeczność. W związku z tym założyłem jedyny polski serwer w Darku. Jest on w trakcie rozwoju, także pomóżcie mi go rozkręcić

Nazwa: [PL] Last Hope Server |custom| 90% ready! @ NetShoot.pl
IP:89.231.6.36:27015

Więcej info znajdziecie na naszej steamowej grupie: "Dark Messiah Last Hope"

ITS THE LAST HOPE FOR SAVING DARK MESSIAH!
Amen.

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...