Zbliża się Copernicon 2019

1 minuta czytania

Toruń to miasto, którego szerzej przedstawiać nie trzeba, jednak każdy miłośnik fantastyki powinien pamiętać, że w już w przyszłym miesiącu odbędzie się kolejna edycja Coperniconu, reklamowanego jako "Karnawał Wyobraźni". Co tym razem przygotowali dla nas organizatorzy?

copernicon

Sami mogliśmy mieć wpływ na niektóre punkty programowe, jednak termin zgłaszania własnych propozycji minął 5 sierpnia, stąd pozostaje jedynie spojrzeć na to, co zostało wpisane na listę atrakcji toruńskiego konwentu "Copernicon", który ponownie zawita na tamtejsze Stare Miasto. Powróci Książkobranie, konkurs na cosplay oraz okazja do spotkania z ulubionymi autorami.

Wśród gości pojawiły się takie nazwiska jak m. in. Martyna Raduchowska, Robert M. Wegner, Witold Jabłoński, Ewa Białolęcka, Jerzy Rzymowski, Aneta Jadowska czy Rafał Dębski, więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Jeśli nie interesuje nas słuchanie, to może po prostu przyjechać z niepotrzebnymi (czytaj przeczytanymi) książkami i wymienić je na inne, tym samym biorąc udział w Książkobraniu. To także okazja, by wziąć udział w Mistrzostwach Polski w Tetrisa.

copernicon 2019

Jeśli już macie w planach wizytę w Toruniu, to warto zaopatrzyć się w preakredytację. Ta jest dostępna do 31 sierpnia, dzięki czemu zapłacimy 70 PLN (zamiast 80 PLN). jak też zdobędziemy pakiet akredytacyjny, na który składają się identyfikator oraz broszura z programem.

Tegoroczny "Copernicon" rozpoczyna się 13 września i potrwa przed kolejne dwa dni.

Komentarze

0
·
Szkoda, że mnie nie będzie w tym roku. Wszystkim innym życzę udanej zabawy!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...