riese
Copernicon 2014

Zgłoś swój program na Copernicon

Autor: Norbert "Wolvertino" Rędzia · Opublikowano: piątek, 25 lipca 2014

Jesteście pomysłowi i kreatywni? Jeśli tak, to zapewne ucieszy Was informacja, że można już zgłaszać swoje autorskie atrakcje na Festiwal Gier i Fantastyki Copernicon, który Game Exe objęło patronatem. Impreza odbędzie się w Toruniu w dniach 19-21 września, a wszyscy chcący ją współtworzyć, mogą zgłaszać swoje pomysły tutaj.

copernicon

Zgłoszenia przyjmowane są do 25 sierpnia, a zaakceptowanie waszej propozycji przez organizatorów oznacza dla was 50 procentową zniżkę na zakup akredytacji.

Jak piszą organizatorzy, w trakcie Festiwalu odbędzie się kilkanaście różnorodnych bloków programowych, podczas których każdy będzie mógł podzielić się ze słuchaczami swoją wiedzą, pasją i umiejętnościami. W tym roku po raz pierwszy pojawi się również blok filmowy.

Copernicon jest wydarzeniem skierowanym do miłośników gier, fantastyki, literatury i nauki w każdej postaci. Tegoroczna edycja będzie już czwartą odsłoną Festiwalu odbywającego się od 2010 roku na terenie Torunia. Początkowo niewielka, choć już od pierwszej edycji licząca się na arenie ogólnopolskiej, impreza w ubiegłym roku przekroczyła barierę 1400 uczestników zaliczając się tym samym do grupy największych festiwali fantastyki w kraju.

copernicon

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
 
Wczytywanie...