Serwer Draq'Naggar zaprasza graczy Conan Exiles

2 minuty czytania

conan exiles

Polscy miłośnicy wydanej w 2018 roku gry "Conan Exiles" zapraszają na swój serwer Draq'Naggar, gdzie będziemy mogli nie tylko pozwiedzać autorski świat oparty na tym dostępnym w grze, ale także lepiej wczuć się w swoją postać. Nie chodzi tu tylko o zwykły proces kreacji postaci, ale zaimplementowany system rzutu kośćmi. Czy Draq'Naggar jest właśnie dla was?

"Draq'Naggar to kameralny serwer oferujący rozgrywkę PVE-RP, osadzony w autorskim uniwersum, wykorzystującym grę Conan Exiles jako bazę. Podchodzimy kreatywnie i otwarcie do naszego zamysłu rozgrywki, a dzięki opiniom i sugestiom naszych graczy jesteśmy w stanie ciągle dążyć do urozmaicania zabawy. Gra Conan Exiles zyskała drugie życie dzięki moderom i modom, dodając wiele naprawdę ciekawych konceptów do gry, których wcześniej nie było. Od zaawansowanej customizacji postaci, przez nowe elementy budowlane, nowych przeciwników z nowym lootem, aż po zmodyfikowaną mapę. Tak też jest w naszym przypadku. Nasz moder oraz założyciel serwera przykłada ogromną wagę do optymalizacji i detali. Dba, by każdy gracz mógł odkrywać grę Conan Exiles zupełnie na nowo, w nowym świetle, w nowym otoczeniu. Nasz serwer oferuje niemalże wszystko to, co każdy serwer PVE i nawet więcej, za sprawą wcześniej wspomnianych modyfikacji, ale najbardziej ciekawym aspektem jest tutaj nasze ukochane – RP – czyli rozgrywka Role Play.

conan exiles

„ToT! Roleplay Redux” to mod implementujący system kości w grze. Pozwala na stworzenie zaawansowanego systemu opartego na jakimkolwiek systemie kostek, autorskim, warhammerowym czy DnD, jak jest to w naszym przypadku. Tworzymy kartę postaci w grze, rozdajemy jej atrybuty i jesteśmy gotowi do drogi, proste, prawda? Pozostaje tylko dobrać odpowiedni wygląd postaci do wybranej przez nas rasy i klasy i możemy zacząć cieszyć się przygodą. Nasz serwer posiada swoją stronę na Discordzie, w dużej mierze po to, by sterować rozgrywką od kulis, dawać znać graczom o eventach i zmianach w rozgrywce, tworząc tym samym przyjazne community zrzeszone wokół naszego lore i samej gry.

Aktualnie jesteśmy w trakcie przygotowań do drugiej edycji, osadzonej w tym samym, autorskim lore, ale już dużo, dużo później, kiedy to tytułowe ziemie Draq'Naggar odbudowały się po ostatnich feralnych wydarzeniach, a naszym zadaniem jest je ponownie odzyskać. Stworzyliśmy trzy różne, niezależne frakcje, które będą istotnym elementem gry, system reputacji będzie wpływał na to, jak potoczą się dalsze losy krainy. Nasi gracze wcielą się w „Przebudzonych”, którzy za sprawą starej, potężnej magii trafili do krainy z różnych światów i uniwersów. Daje to bardzo dużą dowolność, jeśli chodzi o kreację postaci, na czym też nam zależało. Nasi przebudzeni będą starali się zawalczyć o wpływy na ziemiach, by odzyskać dawno utracone dziedzictwo, a jak to się skończy? To zależy już tylko od Was, drodzy gracze.

Dołącz na Discordzie!

Komentarze

0
·
Postacie z Multiversów zapraszane!
  • Conan Exiles Screenshot 2024.04.05 - 19.38.16.41.png

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...