Mother Mayhem i The Seers ujawnione

2 minuty czytania

Oficjalna strona Going Rogue, czyli rozszerzenia do City of Heroes, została uaktualniona o screenshoty oraz informacje dotyczące Mother Mayhem oraz The Seers.

city of heroes

Mother Mayhem posługuje się dwoma fałszywymi tożsamościami – jako Shalice Tilman lub też Aurora Borealis. Shalice jest najpotężniejszą osobą posługującą się mocami psychicznego. To także pionierka rewolucyjnego projektu Seer.

W całym Praetorian Empire znana jest jako Matka, która poświęciła swoje życie dla innych. Ta kobieta o fioletowych włosach i brązowych oczach padła ofiarą ataku, w wyniku którego cały świat uznał ją za martwą. Jednak Shalice zostala uratowana przez Aurorę Borealis. Połączyła się ona z Matką i od tej pory ta para działała dalej dla dobra niezliczonej liczby żyć, pomagając Seers. Te ostatnie odwdzięczyły się, wykrywając przyszłe zbrodnie i powstrzymując kryminalistów przed wyrządzeniem szkód. W ten sposób realizuje się utopijna wersja świata bezpiecznego i utrzymującego stały porządek.

city of heroes, seers

Seers stanowią swego rodzaju samą Panią Sprawiedliwość, ścigając kryminalistów i chroniąc mieszkańców miasta. Te strażniczki działają prewencyjnie – niczym w filmie Minority Report (w Polsce jako "Raport mniejszości") z 2002r. powstrzymują przestępców zanim ci jeszcze dopuszczą się zbrodni. W ten sposób da się wyeliminować potencjalne zagrożenie. Sieć informacyjna Seers rozsyła informacje do jednostek policji w Praetorii.

Jednak te strażniczki porządku nie zawsze były takie, jakie są teraz. To kojący wpływ Matki przekonał je, by wykorzystywały swoje moce dla dobra mieszkańców. To właśnie Shalice była w stanie poznać ich skomplikowaną psychikę, wykorzystując swoje nieprzeciętne moce. Dzięki temu poświęceniu obywatele mogą spać spokojnie świadomi, że szansa na to, iż wydarzy się coś złego, jest naprawdę niewielka. O tym zagrożeniu Seers wiedzą o wiele wcześniej niż pozostali.

Więcej o Going Rogue na oficjalnej stronie dodatku.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...