Child of Light

Child of Light za darmo!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Także wielcy potentaci branży elektronicznej rozrywki postanowili zaangażować się w akcję #zostańwdomu. Gry za darmo w tym tygodniu standardowo rozdaje Epic Games ("Watch Dogs"), do taktu wtóruje mu Steam (m.in. świetny reboot "Tomb Raidera" z 2013 roku), a gorszy nie chce być Ubisoft ze swoim UPlayem. Wszystko po to, aby nie dostać kręćka w domu, nie szlajać się bez sensu po ulicach w czasach zarazy i przeżyć ten czas ogólnoświatowej kwarantanny w miarę spokojnie. Miło, aż grzech nie skorzystać.

child of light

Tym razem padło na sympatyczną, baśniową produkcję, którą łączy ze sobą gatunek platformówek z jRPG – "Chlid of Light". Można w niej wyczuć delikatny posmak indyczka, a przy okazji stylowa oprawa graficzna wciąż robi wrażenie. No i jest to naprawdę mądra gra. Czego chcieć więcej?

Czas na zaopatrzenie się w darmową kopię mamy do 28 marca. Logujemy się do UPlaya, dodajemy grę do swojej biblioteki gier i już – możemy się cieszyć nią na zawsze. Niezgorszy interes, trzeba przyznać.

Child of Light

Nowy trailer "Child of Light"

Dodał: , · Komentarzy: 0
child of light, okładka

Firma Ubisoft ustaliła datę premiery ich nadchodzącego dziecka – "Child of Light" – na 30 kwietnia 2014 roku. Produkcja jest dwuwymiarową grą cRPG, w której wcielamy się w Aurorę, dziewczynkę pochodzącą z Austrii roku 1895. Aurora trawiona jest przez jakąś chorobę, z powodu której zapada w śpiączkę. Gdy budzi się, okazuje się, że trafiła do mitycznego świata Lemurii, z którego tajemnicza Królowa Nocy skradła słońce, księżyc oraz gwiazdy. Dziewczynka wraz ze swoimi towarzyszami, między innymi świetlikiem Igniculusem, postara się odzyskać ciała niebieskie, przemierzając długą drogę do dorosłości.

"Child of Light" inspirowane jest filmami Studia Ghibli (m.in. "Laputa – podniebny zamek"), pracami Yoshitaki Amano czy grami takimi jak "Vagrant Story", "Final Fantasy VIII" i "LIMBO". Większość członków zespołu pracowało wcześniej nad "Far Cry 3" – obie produkcje mają podobne drzewko rozwoju umiejętności.

child of light
  • 1 strona
Wczytywanie...