dziki_lad

Castlevania: Lords of Shadow 2 – Nowy sześciominutowy zwiastun

1 minuta czytania

Na prezentacji firmy Konami pojawił się nowy zwiastun gry Castlevania: Lord of Shadow 2. Trzeba przyznać, że opublikowany materiał wyróżnia się wśród innych tego typu – trwa ponad sześć minut! I od początku do końca jest efektowny i klimatyczny. Konami nie poskąpiło również paru nowych informacji...

Plik wideo nie jest już dostępny.

Jak zdradzają, fabuła ma być mroczniejsza i bardziej dosadna w porównaniu do pierwszej części. Akcja toczyć się będzie w zamku Drakuli, a także w nowoczesnym mieście. Dodane zostaną trzy nowe umiejętności, które przydadzą się w walce, zaś wrogowie zostaną lepiej dopracowani – gracz będzie musiał wykazać się większym sprytem niż to miało miejsce w "jedynce", aby ich pokonać. Wszystkiemu winne są między innymi tarcze i zbroje, w które uzbroją się nasi oponenci. Zanim porządnie zranimy przeciwnika, trzeba będzie więc pozbawić go ochrony i odnaleźć słabe strony.

castlevania, lord of shadow 2

Grafika ulegnie polepszeniu – w końcu poprzednia odsłona "Castlevani" ukazała trzy lata temu, a w tym czasie technologia poszła naprzód. Gra będzie będzie korzystała ze zmodyfikowanego silnika Mercury Engine, który pozwoli na swobodne poruszanie się po świecie bez uciążliwych ekranów ładowania lokacji. Zmieni się też widok, z jakiego będziemy śledzili akcję – kamerą będzie można w dowolny sposób manewrować.

Premiera "Castlevani: Lord of Shadow 2" na PC, PS3 i Xbox 360 została wyznaczona na grudzień bieżącego roku.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...