[E3 2016] Call of Cthulhu z nowym trailerem

1 minuta czytania

Nowy projekt Cyanide Studio "Call of Cthulhu" otrzymał wreszcie trailer. Wszystko przy okazji E3. Produkcja będzie oczywiście oparta o świat stworzony przez H. P. Lovecrafta, ma być "dochodzeniowym RPG, opakowanym w psychologiczny horror". Gracz wcieli się w postać Edwarda Pierce'a, weterana oraz prywatnego detektywa żyjącego w Bostonie lat 20..

call of cthulhu

Zadaniem Pierce'a będzie zbadanie przyczyn tragicznej i tajemniczej śmierci Sarah Hawkins w jej rodzinnym domu na Darkwater Island. Trailer jest zbiorem migawek pokazujących jak powoli, w miarę zagłębiania się w sprawę coraz trudniejsze stanie się zachowanie zdrowia psychicznego. Możemy przypuszczać, że właśnie z nim będzie wiązać się większość rozgrywki. W końcu walka z szaleństwem jest nieodzownym elementem mitów o Cthulhu.

Gry możemy się spodziewać gdzieś w 2017 roku. Wyda ją Focus Home Interwactive.

Komentarze

0
·
Przy takiej ostatniej "modzie" na horrory aż dziwne, że dopiero ktoś pomyślał o poczciwym Lovecraftowym dziele (mam na myśli ostatnie parę lat). Słyszałem dobre opinie o ostatniej skradance Cyanide Studio - Styx, więc pozostaje mi trzymanie kciuków za tego nowego Cthulhu
0
·
Może dlatego, że Cthulhu wydaje się oczywistym tematem, ale jednak ciężko jest go dobrze zrealizować i łatwo się wystawić na wyśmianie.

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...