BEAST we Wczesnym Dostępie

1 minuta czytania

Informacja prasowa

beast we wczesnym dostępie

Dark fantasy już od dawna jest źródłem, z którego w ramach procesu twórczego czerpie wiele gier. Ciężko się dziwić, w końcu znajdzie się wiele osób zainteresowanych produkcjami w takich mrocznych klimatach, gdzie nadzieja jest ulotna, a wrogowie brutalni. Kolejnym przykładem dzieła tego podgatunku jest choćby "BEAST", która 25 października weszła na Steamie w fazę Wczesnego Dostępu.

Deweloperzy z False Prophet prezentują światu taktycznego RPG-a w systemie turowym z moralnymi decyzjami, które będą miały wpływ na fabułę i rozgrywkę. W ramach udostępnionej już w tej chwili zawartości mamy dwie ścieżki fabularne składające się z ponad 20 misji, różnorodnych towarzyszy i wiele godzin rozgrywki.

Po dekadzie niewoli w Imperium Osmańskim Anton Sabbados wraca do domu by odkryć, że wszystko się zmieniło. Jego rodzinne strony trapi inwazja mrocznych sił, wobec których nikt nie jest bezpieczny. Król-prorok Lurius powierza Antonowi ostatnią misję, polegającą na uporaniu się z tajemniczym złem. Bohaterowi i jego drużynie przyjdzie stawić czoła wielu przeciwnościom, pośród których znajdzie się między innymi książę Mikołaj, który chce ich powstrzymać na rzecz własnych celów...

BEAST jest dostępny we Wczesnym Dostępie na PC na Steamie (oraz Steam Deck-u) od 25 października 2023 w cenie 114,99zł. W ramach promocji na Steam Scream Fest między 26 października a 2 listopada grę można kupić w promocyjnej cenie za 91,99zł. Pełnej premiery gry należy się spodziewać w bliżej nieokreślonym momencie w 2024 roku.

Komentarze

0
·
To niesamowite!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...