Nadchodzi Battle Chasers: Nightwa – RPG od byłych twórców Darksiders

1 minuta czytania

Nieznana w Polsce seria "Battle Chasers", autorstwa Joe Madureira była niezwykła popularna w USA pod koniec lat 90. Skupiała się ona na próbie powstrzymanie czterech złoczyńców, którzy dzięki wcześniejszym decyzjom jednej z bohaterek uciekli z więzienia i zaczęli siać zamęt oraz pożogę. Aby przywrócić czar tej serii twórcy z studia Airship Syndicate postanowili stworzyć RPG-ową adaptację tej serii.

battle chasers: nigthwar,

Można przypuszczać, że fabuła produkcji będzie wierna komiksowemu oryginałowi. Twórcy obiecują, że będzie długa i rozbudowana. Oprócz tego lwią jej część poznamy biorąc udział w wydarzeniach zmieniających świat gry, a nie oglądając cut-scenki lub słuchając dialogów.

battle chasers: nigthwar,

Walka wzorowana jest na systemie znanym z pierwszych gier serii "Final Fantasy". Gdy napotkamy wroga lądujemy po przeciwnych stronach ekranu i zaczynamy turowo się naparzać. Oprócz tego oczywiście zostanie zaimplementowany prawdziwy mus ostatnich lat – system rzemiosła. Dodatkowo wszystkie lochy będą generowane losowo poprzez łączenie stworzonych przez twórców pomieszczeń.

battle chasers: nigthwar,

Resztę detali poznacie z gameplay'u z E3.

Plik wideo nie jest już dostępny.

Battle Chasers: Nightwar będzie miało premierę na wszystkie wiodące platformy w przyszłym roku.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...