Avengers: Koniec gry

Można się było spodziewać, że prędzej czy później "Avengers: Koniec gry" wejdzie do TOP3 najbardziej wpływowych filmów w światowym box office. Jednak szybkość, z jaką bije kolejne rekordy, naprawdę robi piorunujące wrażenie. Naszą recenzję hitu Marvela znajdziecie pod tym linkiem.

avengers: koniec gry

Nawet dwóch tygodniu nie zajęło filmowi przekroczenie granicy 2 miliardów dolarów wpływów, co rekordziście, "Avatarowi", udało się dopiero po 47 dniach. W tej chwili na koncie "Końca gry" znajduje się według szacunków 2 188 698 638 dolarów, co daje mu drugi najlepszy wynik w dziejach, skutkiem czego "Titanic" spadł na trzecie miejsce. A z pierwszego na superbohaterów wciąż spogląda "Avatar" – ale jak długo? W najbliższym czasie do kin wejdą nowe superprodukcje, które mają utrudnić pobicie hitu Jamesa Camerona.

Avengers: Koniec gry

Avengers: Koniec gry – recenzja filmu

Dodał: , · Komentarzy: 1

W 2008 roku, jedenaście lat temu, ukazała się pierwsza część "Iron Mana". To był początek filmowego uniwersum Marvela, które z czasem rozrosło się o gromadę superbohaterów toczących boje nie tylko o losy Ziemi, lecz o losy całego wszechświata. "Koniec gry" zamyka pewien etap tej pasjonującej podróży.

avengers: koniec gry
  • 1 strona
Wczytywanie...