bitwa_blizniakow

Sigourney Weaver powróci we wszystkich trzech następnych częściach Avatara

1 minuta czytania

Informacja pewnie nie budzi zaskoczenia, ponieważ już od jakiegoś czasu wiadomo, że Sigourney Weaver powróci w kontynuacji kasowego kitu Jamesa Camerona. Aktorka jednak ujawniła w wywiadzie z portalem Vulture, że wystąpi także w części trzeciej oraz czwartej Avatara.

Uwaga na spoilery dotyczące pierwszego "Avatara"!

avatar

Jak to możliwe – te pytanie zadają sobie pewnie wszyscy widzowie, którzy oglądali "jedynkę". Postać grana przez Weaver, Grace Augustine, została przecież uśmiercona. Prawdopodobnie będzie miało to coś wspólnego z jej świadomością, będącą częścią Pandory. Aktorka nie chciała jednak wyjaśnić, w jaki sposób jej bohaterka powróci w drugiej części.

avatar

Zdradziła za to, że w każdej odsłonie – także trzeciej i czwartej – będzie przechodziła metamorfozę. Co to oznacza? Również do końca nie wiadomo, poza tym, że postać będzie w każdej części odmieniona. Więcej dowiemy się pewnie w trakcie seansu. "Avatar 2" pojawi się w kinach w grudniu 2016 roku. Będzie kręcony wraz z "trójką" i "czwórką" jednocześnie. Za wszystkie filmy odpowiada, oczywiście, James Cameron.

W obsadzie znajdują się także Sam Worthington, Zoe Saldana oraz – o dziwo – Stephen Lang, którego aktorstwo tak spodobało się Cameronowi, że postanowił przywrócić graną przez niego postać do życia. Plotki mówią, że zamordowano jedynie klona pułkownika Milesa Quaritcha, podczas gdy on sam przebywał w innym miejscu bezpieczny.

Komentarze

0
·
Oj, grubymi nićmi to szyte...
1
·
Nie wiem, co gorsze. Czy fakt, że powstaną kolejne części tego czegoś, czy to, że Sigourney w nich zagra...
0
·
"Klona pułkownika", he he he. Geniusz!
0
·
A spojrzawszy tylko na tytuł wiadomości, myślałem, że tworzą kolejne części Obcego, ale jakiś remake. ;D

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...