Atomówki – obsadzono serialowego profesora Atomusa

1 minuta czytania

atomówki

Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że powstaje pełnoprawny serial aktorski o Atomówkach, opowiadający o dorosłych losach i problemach bohaterek znanych z animacji. Poznaliśmy także nazwiska trzech aktorek, które wcielą się we wspomniane superheroski. Skoro więc wiemy, kto zagra Bójkę, Bajkę i Brawurkę, to przyszedł też czas na obsadzenie innej ważnej dla uniwersum postaci – ich ojca, profesora Atomusa.

W skórę twórcy Atomówek wcieli się Donald Faison, który wrył się w pamięć szerszej publiczności jako Christopher Turk z kultowego serialu “Hoży Doktorzy”.

atomówki

Serialowy Drake Atomus jest niesamowicie dumny ze swoich podopiecznych, lecz obecnie stoi przed widmem kryzysu wieku średniego i uporczywie pragnie naprawić relacje z dorosłymi już dziećmi. Mają jednak one do niego żal o to, że straciły całe swoje dzieciństwo na walce ze zorganizowaną przestępczością.

Komentarze

0
·
Podobieństwo uderzające... nie rzeknę, że nie
1
·
Pomijając to że uważam ekranizacje atomówek za słaby pomysł, po prostu to co działa kreskówkach nie działa w filmie. Jak creepy były by zdeformowane dziewczynki gdyby zrobić je 1:1 bez palców, nosa, z wielkimi oczami.
Co do profesora...
Charakterem może nadrobi wygląd. Ale to że czarny łysy facet chciał stworzyć trzy małe białe dziewczynki w piwnicy jest conajmniej niepokojące
1
·
Turk, nie Tuck (:
0
·
Prawda, poprawione! Musiało coś z autokorektą się odjaniepawlić, bo "Hożych Doktorów" obejrzałem z ogromną satysfakcją, choć to było ponad dekadę temu :x

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...