ATOM RPG: Trudograd

Drobne poprawki w ATOM RPG: Trudograd

Dodał: , · Komentarzy: 0
atom rpg: trudograd

Twórcy "ATOM RPG: Trudograd" opublikowali kolejny patch do swojej produkcji, oznaczony numerkiem 1.042, poprawiający drobne błędy oraz usprawniający mechanikę rozgrywki. Dzięki łatce gra ładuje się szybciej, poprawiono także ikony pojawiające się podczas celowania w różne części ciała. Zniknął także bug, przez który Kondrashkins teleportował się do przyległego budynku podczas rozmowy z graczem, a Boris Barrel Roller był nieobecny w fabryce. Obecnie istnieje również większa szansa na znalezienie zbroi i granatów u sprzedawców. Cała lista zmian dostępna jest pod tym adresem.

ATOM RPG: Trudograd

Patch 1.03 do ATOM RPG: Trudograd

Dodał: , · Komentarzy: 0
atom rpg: trudograd

W zeszłym miesiącu miała miejsce premiera "ATOM RPG: Trudograd", tymczasem twórcy opublikowali trzecią już drobną łatkę do gry. Tym razem patch zawiera pełne tłumaczenie na język chiński, liczne poprawki bugów, literówek czy mechaniki. Pełna lista zmian (w języku angielskim) dostępna jest pod tym adresem.

ATOM RPG: Trudograd

Dziś premiera ATOM RPG: Trudograd

Dodał: , · Komentarzy: 1
atom rpg: trudograd

Dziś fazę wczesnego dostępu opuściło "ATOM RPG: Trudograd", będące dodatkiem do wydanej w 2018 roku klasycznej gry RPG w rzucie izometrycznym rozgrywającej się w postapokaliptycznym świecie. W 1986 roku Związek Radziecki i Blok Zachodni zniszczyły się wzajemnym ogniem bomb atomowych. Wcieliłeś się tam w rolę jednego z ocalałych z nuklearnej pożogi, przemierzając dziki i cudowny świat radzieckich pustkowi, aby zdobyć sławę i bogactwo oraz dowiedzieć się prawdy o tajemniczej konspiracji pragnącej zniszczenia resztek życia na Ziemi.

Rozszerzenie kontynuuje wątki rozpoczęte w pierwowzorze – wydarzenia rozgrywają się dwa lata później. Prowadzisz tu rozmowy i realizujesz zadania dla mieszkańców tytułowego miasta, a także toczysz turowe starcia z przeciwnikami.

ATOM RPG: Trudograd

Pierwszy trailer Trudograd DLC do ATOM RPG

Dodał: , · Komentarzy: 0

Niestety jest bardzo krótki i mało rzeczowy. Ale jedna kwestia kołacze mi się w głowie, gdy go widzę. "Patrolling the Mojave almost makes you wish for a Nuclear Winter". Czyżby twórcy "ATOM RPG" i "Wasteland 3" po kryjomu dogadali się za naszymi plecami i wspólnie próbują rozpętać szał na nuklearną zimę w postapokaliptycznych cRPGach?

atom rpg
  • 1 strona
Wczytywanie...