Assassin's Creed

Jak podaje serwis Adweek, Studio Ubisoft planuje kolejną odsłonę gry Assassin's Creed, która jednak nie będzie zgodna z oczekiwaniami wielu fanów. Otóż pokaźne grono osób opowiadało się za pomysłem, by nowa cześć produkcji prezentowała feudalną Japonię i czasy samurajów. Mimo to Jade Raymond, będąca szefową oddziału z Toronto, poinformowała, że tym razem zagramy w historię opowiadającą o zupełnie innych czasach, będących jej ulubionym okresem historycznym. Nie zdradziła jednak więcej szczegółów, więc jedyne co możemy robić to spekulować i zastanawiać się...

assassin's creed, desmond miles, altaïr, ezio
Assassin's Creed

Radosne chwile Assasynów

Dodał: , · Komentarzy: 4

Yves Guillemot, szef firmy Ubisoft poinformował niedawno świat, że gra Assassin's Creed zostało już zdjęta z półek i zakupiona 6 mln razy! Zapowiedział też co najmniej jedną kontynuację tejże gry w najbliższych latach.

Assassin's Creed

”My Creed”

Dodał: , · Komentarzy: 0

Przyjemnie jest poinformować, że młody, polski zespół DeyacodA napisał utwór ”My Creed”, który został zainspirowany grą Assassin’s Creed, która to od samego początku zapowiada się rewolucyjnie. Cieszymy się, że w tak wspaniałej produkcji znaleźć będziemy mogli polski akcent.

Singiel możecie znaleźć TUTAJ. Zapraszamy do przesłuchania utworu i podzielenia się za nami odczuciami.

  • 1 strona
Wczytywanie...