Udręka Hadesa już dostępna

1 minuta czytania

Wczoraj swoją premierę miał kolejny fragment DLC do "Assassin's Creed: Odyssey", w którym przemierzamy atrakcje serwowane przez mityczną Atlantydę. Za nami żyzne pola Elizjum, więc tym razem twórcy postanawiają rzucić nas w zupełnie odmienne klimaty.

odyssey

"Udręka Hadesa" to kolejna część DLC "Los Atlantydy", która zabierze nas do królestwa zmarłych. Panujący w nim niepodzielnie bóg ma własne plany względem Aleksiosa (bądź Kasandry), stąd nie możemy spodziewać się ciepłego przyjęcia. To właśnie my zmierzymy się z hordami niepokornych duchów, dzięki czemu raz jeszcze ujrzymy znajome twarze, chociaż niektóre z nich nie będą wam się kojarzyć zbyt pozytywnie.

Jak na typowe DLC przystało, czeka na nas trochę fabuły, uganianie się za hordami przeciwników, jak też niecodzienne wyzwania. W końcu to Zaświaty, więc możemy spodziewać się "ciepłego" przywitania ze strony mitycznego strażnika. Będzie nam łatwiej dzięki nowym zdolnościom, zaś zbierany po fragmencie komplet zbroi skłoni do zmierzenia się z każdym wyzwaniem.

"Atlantis" wymaga przepustki sezonowej, bowiem tego DLC nie da się kupić osobno. Szczęśliwi posiadacze mogą poczekać do uzyskania minimalnego progu 28 poziomu lub posłużyć się gotową postacią.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...