Dishonored

"Dishonored" interesuje pewnie wielu z was – w końcu niewiele gier rozgrywa się w realiach steampunku. Ale istotną rzeczą jest także to, ile zajmie nam przejście gry.

dishonored

Dane oczywiście dokładne nie są i każdy może przejść grę w innym czasie, ale projektant poziomów, Dan Todd przyznał, że jemu przejście zajęło 22 godziny, tylko że bez zabijania, co jest bardzo trudne. Nie zaglądał też do każdego kąta i miejsca. Twórcy wcześniej ujawnili czas na przejście gry w bardziej bezpośredni sposób, czyli zabijając przeciwników – wtedy "Dishonored" zabierze z naszego życia około 12-14 godzin. Wynik nie jest powalający, osobiście liczyłem na niewiele powyżej dwudziestu, ale obecnie trudno o długą produkcję.

Borderlands 3

Borderlands 3?

Dodał: , · Komentarzy: 3

Niedawno swą premierę miał "Borderlands 2", teraz wszyscy jego fani z niecierpliwością czekają na DLC do niego – "Mechromancera", który ukaże się 16 października. A co robią twórcy? Szykują nowe duże rozszerzenia do gry. Ale nie tylko...

borderlands 2

Jak się okazało Gearbox Software już planuje... "Borderlands 3"! Taką wiadomość wyjawił Anthony Burch, scenarzysta drugiej części gry. Jego wypowiedź jest bardzo oględna, bo zdradził jedynie, że obecnie wymyślają nowe rzeczy do trójki. Co to oznacza? Że twórcy chcą, aby kolejna część była jeszcze lepsza. Nie dziwi jednak fakt, że już teraz trwają burze mózgów w tej sprawie, lecz to, że tak wcześnie wyjawiono to publicznie.

A wy macie już jakieś pomysły, jak miałby wyglądać "Borderlands 3"? Co twórcy mieliby ulepszyć lub zmienić w trzeciej części w porównaniu do drugiej?

Książki fantastyczne

Powergraph zaczyna promocję Herosów

Dodał: , · Komentarzy: 0

Dzieje się dzieje, proszę Państwa! Wydawnictwo Powergraph ujawniło okładkę ciekawej antologii literackiej.

herosi

Teksty Jakuba Ćwieka, Rafała Dębskiego, Oli Janusz, Michała Cetnarowskiego, Rafała Kosika, Łukasza Orbitowskiego, Pawła Palińskiego, Asi Skalskiej, Kuby Małeckiego, Roberta Szmidta i Roberta Wegnera w jednym miejscu. To możliwe? I to bardzo. Antologia, czyli zestawienie wielu dzieł jako serii, w jednym miejscu, z tymi właśnie autorami, znajdzie swoje miejsce w serii Fantastyka z plusem. Objętość tego wydania sięga aż 432 stron, łącznie z twardą okładką. Koszty wręcz śmieszne jak na taki rarytas. Jedyne 43 polskie złocisze. Zacieramy rączki?

Książki fantastyczne
książki zakazane

Na przestrzeni dekad władze totalitarnych państw, instytucje religijne czy pruderyjne społeczeństwo dokonywało wątpliwych decyzji. Wszystko po to, aby zaburzyć samodzielne myślenie, wprowadzić chaos i osiągnąć osobiste korzyści. Selektywne przekazywanie informacji jest zjawiskiem znanym z historii, lecz nie obcym nawet dzisiaj. Od 30 września trwa Tydzień Książek Zakazanych, czyli inicjatywa społeczna, której się teraz przyjrzymy.

Wczytywanie...