New Dawn

Roślinność w New Dawn

Dodał: , · Komentarzy: 0

Twórcy New Dawn zamieścili na swojej stronie internetowej nowe rendery przedstawiające roślinność odradzającego się świata. Każda z 19 roślin jest starannie wykonana oraz podpisana nazwą gatunkową.

Przy wielu okazjach staraliśmy się podkreślać odmienność kreowanego przez nas uniwersum od innych światów postapokaliptycznych, akcentując wagę i rangę roślinności. Flora w New Dawn ma niebanalne znaczenie – jest żywym symbolem odradzającej się Ziemi, powracającego życia i karmicielką resztek ludzkości.

Inne

Sklep gram.pl już w sierpniu wypuści dwa RPGi (albo jak niektórzy wolą tytuły okołoerpegowe): Guild 2 wraz z dodatkiem oraz Titan Quest również z dodatkiem. Obydwa tytuły będą kosztować 99,90 zł. i będzie można wykorzystać wirtualne pieniądze by uzyskać obniżkę ich ceny do 79,90 zł. Szczegóły i zamówienia tutaj.

Gothic

Gothic – konkurs

Dodał: , · Komentarzy: 3

Wszystkich tych którzy uważają, że seria Gothica nie ma dla nich najmniejszych tajemnic zapraszam pod ten adres. Znajdziecie tam 15 pytań związanych z grą. Dla tych co udzielą poprawnych odpowiedzi – cenne nagrody! Jesteście gotowi?

Sacred 2

Kolejne obrazki z Sacreda 2

Dodał: , · Komentarzy: 0

Serwis worthplaying.com zamieścil na swoich łamach nową serię screenów ze zbliżającego się następcy Sacreda – Sacreda 2: Fallen Angel. Tych którzy chcą zobaczyć jak będzie wyglądał świat z którym przyjdzie się nam zmierzyć (wydarzenia będą się działy 2000 lat przed wydarzeniami z pierwszej części gry) zapraszam na tę stronę.

Guild Wars

Trailer GW: EN udostępniony!

Dodał: , · Komentarzy: 0

W ciągu ostatnich dni ArenaNet poczyniła sporo przygotowań do premiery pierwszego dodatku Eye of the North. 17 lipca pojawiła się spora aktualizacja do gry. Zbalansowała ona Domain of Anguish, poprawia liczne drobne błędy oraz... zmieniła mapę Tyrii na dużo większą.

Dziś zaś zmieniona została szata graficzna oficjalnej strony gry. Zmieniono układ elementów na stronie głównej oraz klimat witryny. W miejsce słonecznej Elony weszły zaśnieżone Dreszczogóry.

A co najważniejsze, udostępniono trailer prosto z dodatku w 10 wersjach językowych (w tym z polskimi napisami) oraz kilku wersjach "wagowych". Gorąco (a może mroźno?) zachęcamy do obejrzenia. Nie powiem wam, kto jest lektorem...

Lista plików znajduje się pod tym adresem.

Wczytywanie...