Hellgate: London

Flagship Studios, twórca gry Hellgate: London, uchylił wreszcie rąbka tajemnicy i ujawnił trzecią klasę postaci, jaką będziemy mogli kierować podczas gry ! Obok Cabalisty i Templara do walki z demonami stanie Demon Hunter.

Specjalizuję się on w ciężkich broniach dalekiego zasięgu. Jednak to co odróżnia go od pozostałych dwóch klas jest sposób namierzania przeciwników. Zamiast namierzania automatycznego, gracz kierującym ową postacią, będzie musiał samodzielnie oraz dokładnie namierzyć przeciwnika.

Spragnionych większej ilości informacji o tej postaci zapraszamy pod ten adres.

Gothic 3

Gothic 3 patch 1.09

Dodał: , · Komentarzy: 1

Na oficjalnej stronie trzeciej części Gothica pojawił się nowy patch oznaczony numerkiem 1.09. Naprawia on błąd, spowodowany krzaczeniem się gry, przy próbie zapisu na niektórych konfiguracjach systemowych. Tak jak w przypadku poprzedniego patcha, należy najpierw ściągnąć wszystkie rzeczy z postaci i po zapisaniu, odpalić grę w nowej wersji. Do pobrania tutaj.

Neverwinter Nights 2

Wideo Recenzja NwN 2

Dodał: , · Komentarzy: 0

Serwis ign zamieścił wideo recenzję Neverwinter Nights 2! Można z niej usłyszeć nieco o tworzeniu postaci, gameplay'u, grafice, wielu dialogach, świetnym soudtracku i wielu innych. Wszystkich zainteresowanych zapraszam tutaj (Wersja wmv – 23,2 MB) lub tutaj (Wersja mov – 48,8 MB). Wszystkim polecam!

World of Warcraft: The Burning Crusade

Aktualizacja FAQ BC

Dodał: , · Komentarzy: 0

Oficjalny FAQ The Burning Crusade został zaktualizowany o kilka pytań. Można się z niego dowiedzieć np.: że Blizzard zamierza zrobić bete, w której weźmie udział spora ilość graczy, że gracze bez dodatku i z dodatkiem, będą mogli grać swobodnie na tym samym serwerze, tylko że Ci bez dodatku nie będą mieli dostępu do opcji z niego. Wszystko można znaleźć tutaj. (Pytania na zielono są tymi zaktualizowanymi).

Gothic 3

Recenzja Gothic 3

Dodał: , · Komentarzy: 1

W dzień po polskiej premierze prezentujemy wam recenzję hitu, jakim niewątpliwie jest Gothic 3!

Cała przygoda zaczyna się ciekawie. Bezimienny wraz ze starymi przyjaciółmi przypływa na kontynent Myrtany. Rzeczy mają się źle. Większość Królestwa została opanowana przez orków, są oni praktycznie w każdym mieście. Naszemu bohaterowi nie podoba się ta sytuacja. W pierwszej napotkanej wiosce, wraz z Miltenem, Gornem i Diego atakuje nadzorców. Do walki przyłącza się ludność. W tym momencie wchodzimy my... [Czytaj dalej...]

Serdecznie zachęcamy do czytania.

Gothic 3

Gothic 3 – premiera

Dodał: , · Komentarzy: 2

Oficjalne oświadczenie firmy CD-Projekt:

"Na ten dzień czekał każdy fan gier RPG! W dniu dzisiejszym ma miejsce oficjalna premiera gry Gothic 3!

Gothic to najpopularniejszy w Polsce cykl komputerowych gier role-playing. Po czterech latach od ukazania się kultowej już drugiej części gry, mamy ogromną przyjemność zaprezentować najnowszą, długo oczekiwaną trzecią odsłonę słynnej serii Gothic..."

Guild Wars

Kolorowy weekend w GuildWars

Dodał: , · Komentarzy: 0

ArenaNet ogłosiła, że w najbliższy weekend szansa na dropnięcie barwnika na terenie Elony zostanie zwiększona dwukrotnie! Dobra wiadomość dla tych, którzy jeszcze nie podkolorowali swoich przedmiotów lub czyhają na biały bądź czarny barwnik... Event zaczyna się o północy w piątek, a kończy o 11:59 w niedzielę 5 listopada.

Wczytywanie...