Arboria trafiła do usługi Wczesnego Dostępu

2 minuty czytania

Informacja prasowa

All in! Games ogłosiło, że Arboria jest już dostępna we wczesnym dostępie na platformie Steam! Zostań Yotunem-wojownikiem i stawiaj czoła światom, które za każdym razem oferują zupełnie nowe doznania.

arboria

Arboria to trójwymiarowy roguelite RPG. Jako wojownik, Yotun, przemierzaj losowo generowane podziemia i pokonuj przeciwników przy pomocy Mutacji i Symbiotycznego Oręża.

Wciel się w Wybrańca, który ocali Ojca-Drzewo. Opuść wioskę i udaj się do rozległego i zmiennego świata Durnaru.

Plemieniu Yotunów grozi wymarcie. Ojciec-Drzewo, źródło życia, jest chory. Wciel się w Wybrańca, który ocali Ojca-Drzewo. Opuść bezpieczną wioskę i udaj się do rozległego i zmiennego świata Durnaru. Podziemie jest pełne niebezpieczeństw i tajemnic, a jedyna droga wiedzie w dół, coraz głębiej...

Arboria to gra akcji, trójwymiarowy rogue-lite RPG z perspektywy trzeciej osoby. Jako wojownik plemienia Yotunów przemierzaj losowo generowane podziemne światy, pokonuj przeciwników przy pomocy Mutacji i Symbiotycznego Oręża, a przede wszystkim rozwijaj osadę na powierzchni, by stać się silniejszym i zadowolić wiecznie głodne Bóstwa.

Wojownicy nie żyją długo, ale na zawsze pozostają w opowieściach i krwi Yotunów. Im lepiej walczysz, tym silniejsi, szybsi i lepiej przystosowani do groźnego Durnaru będą następni śmiałkowie. Ulecz Ojca-Drzewo i przywróć chwałę swojemu plemieniu.

Arboria

Zmierz się z przeciwnikami w dynamicznej, wymagającej walce w czasie rzeczywistym. Unik, przewrót, atak! Dostosuj swoją strategię do różnych przeciwników i rozważnie wybieraj symbiotyczny oręż: ma on wpływ na styl walki. Dodatkową przewagę zapewnią organiczne mutacje.

Arboria

Czego spodziewać się we wczesnym dostępie?

  • wymagająca walka w trzeciej osobie w stylu roguelike
  • trzy archetypy broni i trzy mutacje
  • trzy poziomy podziemi, trzy poziomy labiryntu oraz poziom miasta – kolejne środowiska i bossowie pojawią się z czasem
  • samouczek
  • troje przeciwników elitarnych
  • cena niższa niż w przypadku pełnej wersji gry
Arboria

Źródło: store.steampowered.com

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...