Aliens, Trolls & Dragons – Połączenie fantasy z s-f w polskiej grze akcji

1 minuta czytania

Brzmi jak "Pan Lodowego Ogrodu"? Trzeba przyznać, że owszem. W trakcie tworzenia jest kolejna, ciekawie zapowiadająca się polska gra, rozgrywająca się w świecie, łączącym elementy fantasy i science fiction. Pomysł jest o tyle interesujący, że to ludzie występują w roli tych technologicznie bardziej zaawansowanych. Na pohybel obcym-geniuszom!

aliens, trolls and dragons

Historia rozgrywa się w niedalekiej przyszłości, w której ludzkość przystąpiła do eksploracji rozległego kosmosu. W ten sposób natknęła się na planetę zamieszkałą przez kosmitów, będących na poziomie rozwoju podobnym do naszego średniowiecza. Obcy posługują się więc znanymi przedmiotami, łukami, mieczami i innymi broniami właściwymi dla tamtejszych czasów.

Główny bohater to przewodniczący ekspedycji. Niestety, wskutek nieznanych okoliczności, jego okręt rozbija się, a następnie pada ofiarą grabieży kosmitów. To jednak nie koniec kłopotów, ponieważ obcy porywają także członków załogi. Jak nie trudno się domyślić, celem będzie ich uratowanie.

Żeby było ciekawiej, do gry w Aliens, Trolls & Dragons możemy użyć Oculusa Rifta, ale nie będzie on konieczny. Za produkcję odpowiada jeden człowiek – Jakub Kisiel, był pracownik People Can Fly, obecnie tworzący Wiedźmina 3: Dziki Gon. Nad swoim projektem pracuje po godzinach pracy. Pierwszy epizod trzecioosobowego cRPG-a, działającego na silniku Unity3D, zadebiutuje na PC i Makach już jesienią tego roku. Po więcej informacji zapraszam na stronę gry.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...