Albion Online wchodzi w ostatnią betę

Gra MMORPG rozgrywająca się w otwartym świecie, Albion Online od studia Sandbox Interactive zakończy obecną fazę beta w połowie lipca. Wraz ze startem finalnej bety 1. sierpnia 2016, Albion Online zaoferuje już zarejestrowanym 150 000 użytkowników masę dodatkowych mechanizmów i usprawnień.

albion online

Czym jest Albion Online?

albion online

"Albion Online" to MMORPG od studia Sandbox Interactive rozgrywające się w otwartym świecie przez, której akcja toczy się fantastycznej krainie Albion, utrzymanej w średniowiecznym klimacie. Nie ma znaczenia czy grasz jako zahartowany w bojach wojownik, farmer, kupiec czy rzemieślnik, w tym kreowanym przez użytkowników świecie każda broń oraz budynek są stworzone wyłącznie przez graczy. Dzięki systemowi "tym, co nosisz", wolnym od jakichkolwiek restrykcji związanych z wyborem klasy, utalentowany łucznik może w jednej chwili stać się potężnym magiem, ponieważ wyłącznie od gracza zależy jaką rolę obejmie on w świecie gry. Walki PvP, PvE czy gildia kontra gildia, każda z akcji ma swoje znaczenie oraz konsekwencje. Walki PvP w strefach zagrożenia traktowane są jako potyczki typu "zwycięzca bierze wszystko". "Albion Online" jest pierwszą grą, która przenosi doświadczenia znane do tej pory z komputerów osobistych na ekrany tabletów.

Co zaoferuje finalny etap wersji beta?

albion online

Na ostatni etap bety "Albion Online" twórcy przygotowali nowy, zdecydowanie większy świat. Jak tylko finalna beta dostępna będzie online, świat zawierał będzie trzy nowe, ekscytujące ekosystemy (bagno, step, góry). Dzielni odkrywcy znajdą na nich wiele nowych materiałów oraz unikalnych stworzeń, które spotkać będzie można tylko w danym ekosystemie. Co więcej, świat podzielony także będzie na strefy bezpieczeństwa, gdzie obowiązuje prawo królewskie i gracze są pod całkowitą ochroną wojsk Sił Królewskich oraz pozbawione prawa Ziemie Obce.

Wraz z nowym etapem "Albion Online" zyska też system reputacji. Każda akcja gracza będzie miała wpływ na jego reputację. Zła reputacja wiąże się z konsekwencjami, takimi jak możliwość nie wpuszczenia przez strażników do miast królewskich postaci ze złą renomą.

albion online

Inne nowości wprowadzone w nowej wersji gry to nowy system artefaktów, który pozwoli potężnym wojownikom i zdolnym rzemieślnikom pracować razem nad ulepszonym orężem, z unikalnym wyglądem i specjalnymi zdolnościami. System zaklinania także został przerobiony i czary mogą być zmieniane kiedykolwiek gracz będzie chciał to zrobić. Co więcej, przeprojektowane zostały także system gildia kontra gildia, tablica przeznaczenia, pojawianie się materiałów na mapach, system misji oraz szybkiej podróży.

albion online

Aby zaznaczyć zakończenie obecnego okresu trwania wersji beta, 17. lipca odbędzie się specjalne wydarzenie dla graczy, tuż przed wyłączeniem serwerów 18 lipca, w ramach przygotowania do finalnej bety. 1 sierpnia 2016, kiedy to finalna beta "Albion Online" wejdzie w życie, wszystkie konta będą zresetowane. Wszyscy Założyciele utrzymają jednak dostęp do nagród z Pakietów Założycieli, podobnie też na kontach pozostanie całe złoto zakupione przez stronę internetową.

Więcej informacji na temat zmian, jakie przyniesie finalna beta, znaleźć można na tej stronie.

albion online

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...